ORLEN Warsaw Marathon 2014: Bezpłatne badania dla uczestników

 

ORLEN Warsaw Marathon 2014: Bezpłatne badania dla uczestników


Opublikowane w śr., 12/03/2014 - 14:44

Masz już swój numer startowy do drugiego ORLEN Warsaw Marathon? Jeśli tak, to przy okazji startu w tej imprezie będziesz mógł w pełni poznać swój aparat ruchu i wykryć ew. problemy. I poprawić swoje bieganie.

W Miasteczku Biegacza na błoniach Stadionu Narodowego będzie można wziąć udział w bezpłatnych badaniach funkcjonalnych i Teście FMS (Functional Movement Screening), które przeprowadzą specjaliści Carolina Medical Center.

Z ich pomocą dokonasz szczegółowej analizy swojego chodu i biegu, przetestujesz stabilizację ciała oraz sprawdzisz siłę kluczowych mięśni. Wiedzę, jaką tam uzyskasz, będziesz mógł zastosować w treningu. Poprawiając „słabe punkty” będziesz mógł biegać jeszcze szybciej i jeszcze dalej, ale też unikniesz kontuzji.

Na stanowisku CMC będzie można także skorzystać z porad fizjoterapeutycznych i trenerskich. Specjaliści kliniki będą też służyć pomocą biegaczom podczas samej imprezy – klinika będzie po raz drugi jej partnerem medycznym.

My przypominamy, że Carolina Medical Center współpracuje także z Festiwalem Biegowym w Krynicy-Zdrój. Klinika uczestniczy też w festiwalowym programie rabatowym i honoruje Kartę Biegacza. Po rozszerzeniu współpracy z nami posiadacze Karty uzyskali szereg zniżek na dedykowane biegaczom pakiety lecznicze i badania. Szczegóły TUTAJ.

mat. pras / opr. gr

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce