SYLVECO – naturalne piękno twojego ciała

 

SYLVECO – naturalne piękno twojego ciała


Opublikowane w czw., 04/08/2016 - 11:32

Polska firma SYLVECO, zafascynowana bogactwem natury, tworzy kosmetyki dla osób pragnących naturalnej pielęgnacji. Jako pierwsza na świecie zaczęła wykorzystywać do produkcji niezwykle wartościowy ekstrakt z kory brzozowej, zawierający betulinę i kwas betulinowy.

Receptury kosmetyków są opracowywane w oparciu o ugruntowane już działanie dobrze znanych roślin zielarskich, ale także takich, których znaczenie w pielęgnacji twarzy i ciała zostało zapomniane. Mydlnica lekarska, brzoza, rumianek, aloes, rokitnik, nagietek, chaber bławatek, świetlik łąkowy to dopiero początek wędrówki SYLVECO po leczniczej mapie ziół.

Kosmetyki wyróżnia także zawartość tylko takich składników, które zostały zaaprobowane przez organizacje certyfikujące kosmetyki naturalne i ekologiczne. Dzięki dbałości o przyjazny dla skóry „środek”, produkty te wyróżniają się na tle innych, dostępnych na rynku dermokosmetyków.

Podążanie ścieżką ziołowej pielęgnacji daje pewność, że skóra otrzymuje tylko to, czego naprawdę potrzebuje i co sprawia, że w naturalny sposób odzyskuje równowagę i piękno.

SYLVECO od środka, czyli siła tkwi w naturze

Firma SYLVECO jest jednym z nielicznych na polskim rynku producentów, który wykorzystuje do produkcji praktycznie tylko surowce naturalne, nieprzetworzone chemicznie, a skuteczność działania produktów zawdzięcza właściwościom leczniczych roślin zielarskich. Nasze kosmetyki to połączenie najwyższej jakości:

  • surowych olejów roślinnych (tłoczonych na zimno) i wosków, będących najbardziej przyjaznymi emolientami,
  • maseł roślinnych (również z pierwszego tłoczenia), naturalnie zabezpieczającymi skórę przed wysuszeniem, podrażnieniem, promieniowaniem słonecznym,
  • ekstraktów roślinnych o wielu cennych właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych
  • i aktywnego ekstraktu, pozyskiwanego z kory polskich brzóz, o wielokierunkowym, dobroczynnym działaniu

Do naszych dermokosmetyków nie dodajemy alkoholu etylowego, sztucznych barwników, ani substancji zapachowych, sztucznych konserwantów (parabenów, fenoksyetanolu, hydantoiny, pochodnych mocznika, itp.), parafiny, wazeliny i innych pochodzących z ropy naftowej składników, silikonów, glikoli. Nie dodajemy zbędnych, obciążających skórę substancji zagęszczających, stabilizujących, poprawiających wygląd i parametry aplikacyjne kosmetyku.

Naszych produktów nie testujemy na zwierzętach. Nie korzystamy także ze składników pochodzących z martwych zwierząt. Używamy jedynie lanoliny i wosku pszczelego, naturalnych substancji wydzielanych przez zwierzęta w czasie ich życia.

Nasze dermokosmetyki są przebadane dermatologicznie, w tym na osobach o skórze alergicznej, pod kątem prawidłowej przyswajalności dla skóry.

Jesteśmy konsekwentni w tworzeniu tylko naturalnych produktów i utrzymujemy powyższe standardy. To gwarantuje, że nasze kosmetyki wyróżniają się na tle innych dermokosmetyków wysoką jakością, łagodnością (są hypoalergiczne) i skutecznością, są przyjazne dla człowieka i środowiska naturalnego.

Więcej informacji: www.sylveco.pl

Artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce