Trwają zapisy na wyjątkowy bieg "Razem w Górę"

 

Trwają zapisy na wyjątkowy bieg "Razem w Górę"


Opublikowane w pon., 11/07/2022 - 13:58

Trwają zapisy na bieg "Razem w Górę"

6 sierpnia 2022 r. w Warszawie w budynku Warsaw Trade Center odbędzie się bieg pn. "Razem w Górę". Zapis na bieg jest darmowy, ale trzeba oddać krew na hasło ULTRAKREW (podajesz przy rejestracji przy oddaniu krwi) i zrobić sobie zdjęcie podczas donacji z kartką ULTRAKREW LATO do 30 lipca br.

Krew lub jej składniki można oddać w dowolnej stacji krwiodawstwa w Polsce. Jest to specjalna akcja promująca honorowe krwiodawstwo.

Bieg odbędzie się w ramach letniej edycji ogólnopolskiej akcji społecznej Ultrakrew. Do pokonania będzie 35 pięter, czyli przewyższenie 132 metry. Obowiązuje limit 300 miejsc startujących.

Jeśli ktoś nie może oddawać krwi, ale chce wystartować to jest taka możliwość, należy znaleźć osobę, która odda krew lub jej składniki na hasło ULTRAKREW w wymaganym terminie rejestracji i zrobi sobie zdjęcie w trakcie donacji z kartą "ULTRAKREW LATO".

Ponadto można wystartować w dwuosobowej sztafecie, w ramach której jedna osoba musi oddać krew zgodnie z powyższą instrukcją. Warto uczestniczyć i wspierać szczytną ideę. Zapisy do biegu. (Michał Sułkowski, Ambasador Festiwalu Biegowego)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce