Veroni HYDRATION i Veroni ENERGY dla aktywnych

 

Veroni HYDRATION i Veroni ENERGY dla aktywnych


Opublikowane w wt., 06/09/2016 - 16:13

Firma Zbyszko Company wprowadziła w tym roku na rynek dwie nowości spod znaku wód funkcjonalnych - Veroni HYDRATION i Veroni ENERGY. To dwie propozycje innowacyjnych produktów podanych w nowoczesnej i poręcznej butelce, dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo oraz dbających o zdrowie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest utrzymanie odpowiedniego pH do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Zbyt niskie pH wpływa na nasze złe samopoczucie, powoduje, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Niestety nasza codzienna dieta często obfituje w produkty kwasotwórcze i organizm musi stale walczyć o utrzymanie właściwego pH. Jak temu zapobiec? W takich stanach często kilka łyków wody może pomóc. Jednak czy każda woda pomoże nam zbilansować nasze pH? Veroni HYDRATION na pewno, ponieważ jest wodą, która ma pH 7,4 - czyli najbardziej zbliżone do pH krwi człowieka.

Veroni HYDRATION to otrzymywany z wody mineralnej demineralizowanej w procesie odwróconej osmozy, a następnie wzbogacony w odpowiednie składniki mineralne. Zastosowanie tych procesów pozwala uzyskać produkt o pH w granicach 7,4. Jest ono zbliżone do pH krwi człowieka, które wynosi 7,35 – 7,45. Veroni HYDRATION wspomaga nawodnienie organizmu. Nawodnienie organizmu samą woda nie zawsze jest wystarczające. Oprócz uzupełnienia wody w organizmie, należy pamiętać o składnikach mineralnych. Veroni HYDRATION pozwala na uzupełnienie codziennej diety w neutralne płyny oraz cynk i selen. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowej równowagi kwasowo-zasadowej. Selen przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

Drugą propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują energii i nawodnienia jest Veroni ENERGY, napój niegazowany z dodatkiem naturalnej kofeiny, pozyskiwanej z ziaren kawy. Idealnie zbilansowane składniki pozwalają w zdrowy i naturalny sposób podnieść energię organizmu, bez dodatku zbędnych kalorii. Veroni ENERGY to napój przygotowany dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo, żyjących pełnią życia oraz ceniących zdrowie. Jedna butelka Veroni ENERGY dodaje odczuwalnego przypływu energii, porównywalnego z wypiciem jednej filiżanki kawy. Dzięki Veroni ENERGY zyskujemy energię z natury bez sztucznych dodatków, słodzików oraz konserwantów. VERONI ENERGY to zastrzyk energii – w zgodzie z naturą i swoim ciałem!

– Zbyszko Company wdraża szeroko dostępną linię produktów funkcjonalnych, dedykowanych osobom aktywnym fizycznie oraz umysłowo, którzy ze względu na specyfikę dnia codziennego poszukują zdrowych i bardziej specjalistycznych produktów. Veroni Hydration oraz Veroni Energy, to unikalna kompozycja minerałów, elektrolitów i kofeiny, która w 100% naturalnie nawadniają organizm człowieka i dodaje energii potrzebnej w naszym codziennym życiu – mówi Marcin Bojanowicz, Dyrektor Marketingu w firmie Zbyszko Company. – Produkt poza innowacyjnym składem wyróżnia designerskie, nowoczesne i poręczne opakowanie, które możemy zarówno zabrać do pracy, na spacer czy siłownię – dodaje.

– Nasze zakłady w Radomiu i Białobrzegach są w pełni zautomatyzowane oraz wyposażone w innowacyjne technologie, a wykwalifikowany zespół stale pracuje nad koncepcjami nowych produktów zgodnych z obecnymi trendami rynkowymi i potrzebami konsumentów – mówi Zbigniew Bojanowicz, prezes firmy Zbyszko Company.  – Veroni Hydration oraz Veroni Energy są produkowane na naszej linii produkcyjnej z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu nasze produkty nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników i słodzików – dodaje.

Veroni HYDRATION:

 • pH 7,4 (pH Twojej krwi)
 • nawodnienie
 • Zero kalorii
 • Odwrócona osmoza

Veroni ENERGY:

 • Energia i nawodnienie
 • Podbudza do działania
 • Stymuluje umysł
 • Bez cukru
 • Zero kalorii
 • Bez konserwantów
 • Wydobywana z 201 m

Artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce