Walking Lovers świetnie popularyzują chód sportowy

 

Walking Lovers świetnie popularyzują chód sportowy


Opublikowane w czw., 05/05/2022 - 17:51

Jak Walking Lovers popularyzuje chód sportowy

Walking Lovers przyświeca  idea popularyzacji chodu sportowego wśród Polaków. Naszym głównym celem jest zwrócenie uwagi na to, że taka forma aktywności fizycznej jest odpowiednia absolutnie dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia!

Chodzić mogą także dzieci i osoby starsze. Jest to świetny sposób spędzania czasu wolnego i dobra forma aktywizacji sportowej dla całej rodziny.

Chód jest też doskonałą formą aktywności dla sportowców, także w trakcie kontuzji i odbudowywania dobrej formy po dłuższej przerwie. Chód sportowy to np. doskonała metoda rehabilitacji po urazach.

Według wielu specjalistów chodzenie to najprostsza i najbardziej ekologiczna forma poruszania się. Chodząc wspieramy swoje zdrowie i dbamy o to, żeby być zawsze w dobrej formie. Chodzenie nie obciąża stawów i tak naprawdę nie wymaga bardzo dużego wysiłku fizycznego.

Zobacz też: Robert Korzeniowski gościem specjalnym Festiwalu Biegowego

Fundacja Roberta Korzeniowskiegi i Walking Lovers zapraszają biznes do współpracy. Zachęcamy do kontaktu i do umówienia się z nami na zajęcia, które łączą w sobie sport i motywację.

Wszystkim uczestnikom organizowanych eventów pomagamy w budowaniu chęci do aktywności fizycznej oraz wspieramy ich w dbaniu o technikę i stawianiu przed sobą nowych wyzwań. (opr.red.) Źródło, fot. korzeniowski.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce