Zbadaj się przed 16. PKO Maratonem Poznań

 

Zbadaj się przed 16. PKO Maratonem Poznań


Opublikowane w pt., 03/07/2015 - 08:48

I-kar Centrum Chorób Serca i Układu krążenia wraz z organizatorami 16. PKO Poznań Maraton, jak co roku, zaprasza wszystkich uczestników biegu na profilaktyczne badania kardiologiczne. Oprócz podstawowej diagnostyki, jak konsultacja kardiologiczna i EKG, wykonać można pełen zakres szczegółowych badań:


  • Pakiet Podstawowy: konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, analiza składu ciała (w cenie 40zł)
  • Pakiet rozszerzony: konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, echo, analiza składu ciała (w cenie 120 zł)
  • Pakiet Pełny*: konsultacja kardiologiczna, ekg spoczynkowe, echo, próba wysiłkowa, analiza składu ciała, badania laboratoryjne ( morfologia, Fe, glukoza, kreatynina, TSH, elektrolity) (w cenie 200 zł)

Istnieje także możliwość wykonania wysoce specjalistycznego badania ergospirometrycznego, które pozwala na określenie indywidualnych stref treningowych (tętno maksymalne oraz VO2max) w których trening jest najbardziej efektywny, co ma istotne znaczenie dla tworzenia optymalnej strategii biegu w zawodach.

Każdy chętny posiadający numer startowy może zapisać się na badania dzwoniąc pod numer telefonu : 61 895 12 28 / 61 855 19 17 lub pisząc na e-mail: rejestracja@i-kar.pl.

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały, że odkładanie badań na kilka dni przed samym maratonem owocuje brakiem wolnych terminów. Umówcie się zatem już dziś i miejcie pewność, że Wasz organizm jest przygotowany na to wielkie wyzwanie.

*Warunkiem uczestnictwa w teście próby wysiłkowej jest pozytywne przejście badania echo serca

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce