Zdrowy Projekt - doskonała oferta żywieniowa dla biegaczy

 

Zdrowy Projekt - doskonała oferta żywieniowa dla biegaczy


Opublikowane w czw., 05/08/2021 - 19:55

Naszą misją jest, abyś zawsze mógł JEŚĆ ZDROWO I CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE! Nieważne co robisz, jak żyjesz i gdzie jesteś…

Za główny cel stawiamy sobie zapewnienie Ci optymalnych i różnorodnych, wygodnych w użyciu posiłków, które wiesz, że zawsze masz pod ręką. Zaoszczędzony czas wykorzystaj na to co jest dla Ciebie najważniejsze!

Jesteśmy średnią firmą z branży gastronomicznej działającą na lokalnym, małopolskim rynku od 2002 roku. W siedzibie firmy w Koszycach Wielkich pod Tarnowem wytwarzamy pakowane w atmosferze ochronnej, pojedyncze posiłki na tackach lub w kubeczkach gotowe do
bezpośredniego spożycia w większości na zimno lub po podgrzaniu. Dystrybuowane są one w sklepach spożywczych i lokalach gastronomicznych na terenie polski południowej.

Produkujemy kilka rodzajów posiłków- od dań obiadowych, wytrawnych sałatek, przekąsek (także w wersjach bezglutenowych i wegańskich) po słodkie desery z dodatkiem owoców. Nasze produkty wyróżnia to, że wytworzone są w tradycyjny sposób: gotowane lub pieczone,
bez dodatku polepszaczy smakowych, barwników czy konserwantów. Są naturalne i niskoprzetworzone.

Produkty podzieliliśmy na trzy linie: SIŁĘ, HARMONIĘ i WYGODĘ. W każdej z nich umieściliśmy zarówno dania, sałatki, przekąski jak i desery - tak, aby każdy mógł wybrać propozycję, która w danej chwili odpowiada jego potrzebom.
 
SIŁA - dla aktywnych, bogate w białko i węglowodany,
HARMONIA - dla ceniących prostotę, bogactwo składników i mikroelementów,
WYGODA - dla ceniących wygodę, zdrowo, szybko i smacznie.

JEDZ ZDROWO I CZUJ SIĘ ŚWIETNIE! Z nami to proste! Do zobaczenia na FESTIWALU!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce