25. Bieg Niepodległości: Ruszyły zapisy

 

25. Bieg Niepodległości: Ruszyły zapisy


Opublikowane w wt., 15/10/2013 - 15:57

25. Bieg Niepodległości już 11 listopada

O północy z wtorku na środę rozpoczęły się zapisy na listę startową 25. Biegu Niepodległości. Termin imprezy to oczywiście 11 listopada, godz. 11.11. Chętnych było tak wielu, że po rozpoczęciu rejestracji był problem z dostępem do strony internetowej.

Aktualizacja: W środę, czyli dzień po uruchomieniu zapisów, na stronie WOSIR pojawił się komunikat:  Informujemy, że limit 12000 miejsc startowych na XXV Bieg Niepodległości został wyczerpany, w związku z tym zapisy zostały zamknięte. Został ustanowiony nowy rekord - rejestracja trwała 32 godziny, a w pierwsze 10 minut zapisało się 1090 osób. Dziękujemy za tak ogromnie zainteresowanie naszą imprezą! 

Będziemy weryfikować płatności i w przyszłym tygodniu uruchomimy zapisy uzupełniające. O dokładnym terminie i godzinie ich uruchomienia będziemy informować osobno, na naszej stronie oraz na FB, więc będzie jeszcze szansa się zarejestrować.

Organizatorzy przygotowali 12 000 pakietów, które zostaną rozdzielone pomiędzy biegaczy, wózkarzy i zawodników nordic walking. Formularz rejestracyjny będzie otwarty do 10 listopada. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że limit miejsc wyczerpie się szybciej.

Tylko w ciągu pierwszej godziny zgłosiło się 1981 osób. W tej chwili swoją chęć udziału w zawodach wyraża ok. 10 000 biegaczy, z czego ponad połowa opłaciła już wpisowe. (bieżąca lista zapisanych na Bieg Niepodległości na stronie WOSIR-u) Warto się pospieszyć. Zapisać można się poprzez formularz elektroniczny lub w siedzibie WOSIR przy ulicy Rozbrat 26 w Warszawie.

10-kilometrowy bieg rozpocznie się o 11.11. Biegacze wystartują z Al. Jana Pawła, następnie pobiegną wiaduktem nad Alejami Jerozolimskimi, ul. Chałubińskiego do Alei Niepodległości i zawrócą na wysokości ul. Rakowieckiej. Trasa będzie oznaczona.

Do startu pozostało 27 dni. W tym czasie można jeszcze trochę potrenować. Organizator już od września prowadzi regularne zajęcia dla biegaczy. W czwartki o 19:00 i w niedziele o 10:00 można się przyłączyć do bezpłatnych treningów biegowych, natomiast we wtorki o 20:00 WOSIR prowadzi płatny (10zł) trening funkcjonalny. Już dzisiaj można popracować nad siłą biegową i elastycznością. Zajęcia mają charakter otwarty, ale pojemność sali gimnastycznej jest ograniczona i trzeba się liczyć z brakiem miejsca.

Na treningi biegowe może przyjść każdy, w tym także osoby, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem i jeszcze nie planują startu w Biegu Niepodległości. Organizatorzy przygotowali także plany treningowe w wersji elektronicznej.

Strona organizatora

Zapisy

Plany treningowe: http://biegniepodleglosci.motivato.pl/#/ kod aktywacyjny: a8b2

Opłaty:
Do 4.11 - 50 zł
Od 5 do 11.11- 60zł

IB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce