28. Bieg Fiata przełożony na jesień

 

28. Bieg Fiata przełożony na jesień


Opublikowane w pon., 20/04/2020 - 13:32

Drogie Biegaczki i Biegacze.

W związku z trwającym stanem pandemii jesteśmy zmuszeni do przełożenia zaplanowanego na 31 maja 28. Biegu Fiata na jesień (wrzesień lub październik).

Nowy termin biegu podamy na stronie www.biegfiata.pl. Data będzie uzależniona od rozwoju sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Zostanie ustalona i skoordynowana z kalendarzem biegów oraz innymi wydarzeniami organizowanymi w Bielsku-Białej. Chcemy utrzymać klasyfikację Pucharu Euroregionu Beskidy w biegach ulicznych wspólnie z przełożonym na jesień 12. Cieszyńskim Biegiem FORTUNA oraz 21. PKO Półmaratonem dookoła Jeziora Żywieckiego przeniesionym na 8 listopada 2020r.

Wszyscy, którzy dokonali opłaty wpisowej i mają nadane numery startowe:

  • zachowują je na jesienną edycję
  • zachowują je na przyszłoroczną edycję
  • mogą przepisać numer na inną osobę
  • mogą wystąpić o zwrot opłaty wpisowej na konto, z którego została dokonana po przesłaniu wiadomości /imię, nazwisko, nr startowy/ na adres: biuro@asir.pl

Zachęcamy jednak do pozostawienia swoich numerów startowych, dzięki czemu nie będzie konieczności ponownej rejestracji oraz zostanie zagwarantowane utrzymanie wysokości opłaty w przypadku jej wzrostu. Zmniejszy to też problem poniesionych dotychczas wydatków na organizację biegu.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i spokoju. Oczekujemy na starcie 28. Biegu Fiata.

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce