7. Cracovia Półmaraton Królewski przełożony na 2021 r.

 

7. Cracovia Półmaraton Królewski przełożony na 2021 r.


Opublikowane w wt., 18/08/2020 - 09:12

Z uwagi na pandemię koronawirusa oraz wynikające z tego faktu regulacje władz państwowych, sanitarnych i brak możliwości organizacji masowej imprezy biegowej w formie tradycyjnej, Organizatorzy 7. Cracovia Półmaratonu Królewskiego podjęli decyzję o przełożeniu biegu na 17 października 2021 roku.

Komunikat ZIS Kraków

Jak tysiące biegaczy, mieliśmy nadzieję, że 7. Cracovia Półmaraton Królewski będzie mógł odbyć się w tym roku. Aż do teraz liczyliśmy na pojawienie się regulacji i wytycznych odnośnie ewentualnego modelu organizacji dużych imprez biegowych. Niestety, trwająca pandemia i nam pokrzyżowała plany. Wzorem innych Organizatorów imprez sportowych, musieliśmy podjąć tę niełatwą, ale rozważną decyzję. Zdrowie i bezpieczeństwo uczestników naszych wydarzeń biegowych są dla nas priorytetem. Wspólnie musimy przetrwać ten trudny czas, szukając nowych możliwości i przygotowując alternatywne propozycje.

Już teraz zapraszamy do udziału w PZU Cracovia Maraton Challenge – wirtualnym treningu do 19. PZU Cracovia Maraton. Z myślą o uczestnikach naszych imprez, opracowujemy również biegi wirtualne i inne atrakcje, o których szczegółowo będziemy wkrótce informować. Liczymy, że chociaż w ten sposób będziemy mogli przeżyć biegowe emocje, obudzić w sobie ducha rywalizacji i połączyć się na sport(n)owo!

Wracamy do sportowej rzeczywistości, która jest zupełnie inna niż ta znana nam dotychczas. Wchodzimy do niej z #RóżnymiMotywacjami, pamiętając o tym, że mamy #WspólnyCel – #JednąPrzyszłość i w nieodległym czasie będziemy mogli powiedzieć #FiniszujMYrazem!

źródło: ZIS Kkraków

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce