7. Poznań Półmaraton: Koniec zapisów

 

7. Poznań Półmaraton: Koniec zapisów


Opublikowane w pon., 10/02/2014 - 09:50

Skończyła się możliwość zapisów na 7. Półmaraton Poznań. "Przyjmujemy już tylko opłaty startowe" informują organizatorzy wielkopolskiej imprezy w komunikacie prasowym.

Informujemy, że chęć udziału do 7. Poznań Półmaraton zgłosiło 8000 uczestników. W celu uzyskania regulaminowych limitów: 7000 biegaczy oraz 300 rolkarzy i wózkarzy została wstrzymana możliwość zapisów. Przyjmowane są wyłącznie opłaty startowe tych osób, które wypełniły formularz zgłoszeniowy do biegu. Na opłaty czekamy do 30 marca br.

Półmaraton zostanie rozegrany na niezmienionej trasie. Tradycyjnie zawodnicy wystartują z ulicy abp. A. Baraniaka, finiszować będą nad Maltą. Biegaczy oraz zawodników na wózkach czy rolkach będzie więc można zobaczyć na Ratajach, Wildzie czy w centrum Poznania. Na pokonanie dystansu 21,097 km będą mieli 3 godziny.  Wszyscy, którzy zmieszczą się w regulaminowym limicie czasu, otrzymają pamiątkowy medal, a najlepsi nagrody finansowe.

W wiosennym półmaratonie w zorganizowane zostaną targi sprzętu sportowego, które w dniach 4 i 5 kwietnia odbędą się w Arenie.

Więcej informacji:

 www.halfmarathon.poznan.pl

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce