8. Poznań Półmaraton: Możliwość zapisów została zablokowana

 

8. Poznań Półmaraton: Możliwość zapisów została zablokowana


Opublikowane w pon., 12/01/2015 - 11:07

Jak informują organizatorzy, podczas minionego weekendu chęć udziału doimprezie zgłosiło blisko 1500 biegaczy!

Na tę chwilę nadaliśmy 7980 numerów startowych. Osób mających uprawienia do uiszczenia opłaty startowej jest 1500. Jeśli w ciągu 7 dni nie uiszczą oni opłaty startowej, ich konta przestaną być aktywne i tym samym zwolnią się miejsca dla innych.


AKTUALIZACJA:

Jeżeli ktoś nie zdążył się zapisać, ma jeszcze szansę. Nowy zapis w regulaminie zawodów pozwala zawodnikowi, który ma już nadany numer startowy, w terminie do 15 marca, przekazać swój numer innej osobie. Tej zamiany zawodnicy dokonują już pomiędzy sobą, w specjalnie przygotowanym przez organizatora panelu danego zawodnika. 

 Pierwszy etap organizacji już za nami – mówi Dyrektor Półmaratonu Łukasz Miadziołko. – Teraz wrzucamy wyższy bieg, podkręcamy śrubę i przechodzimy do dalszych etapów organizacji. Wkrótce zaprezentujemy layout koszulki oraz medalu, a lada dzień gotowa będzie aplikacja mobilna – informuje Dyrektor Biegu.

Sam bieg odbędzie się 12 kwietnia.  8. Poznań Półmaraton rozegrany zostanie na trasie ubiegłorocznej, w której dokonano trzech drobnych zmian. Na ulicy Dolna Wilda pojawiła się agrafka, wypadły ulice Mostowa i Garbary, a linia startu została przesunięta w okolice Hotelu Park. Wkrótce organizatorzy zaprezentują materiał video z przebiegu trasy.

W wiosennym półmaratonie zorganizowane zostaną również targi sprzętu sportowego, które w dniach 9 i 10 kwietnia odbędą się w poznańskiej Arenie.

8. Poznań Półmaraton jest zaliczany do Ligi Festiwalu Biegowego w kat. "Najlepszy Maratończyk". Więcej o imprezie przeczytacie w naszym KALENDARZU IMPREZ.

red. / org.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce