Atrakcje dla kibiców podczas 8. Poznań Półmaraton

 

Atrakcje dla kibiców podczas 8. Poznań Półmaraton


Opublikowane w wt., 07/04/2015 - 09:44

Półmaraton to ważny czas dla biegaczy, ale też dla Was, kibiców, którzy tłumnie wychodzicie na ulice dopingować swoich znajomych i członków rodziny. Pamiętamy o Was podczas organizacji zawodów i staramy się zapewnić Wam atrakcje, które umilą spędzony czas podczas biegu zarówno na trasie jak i na mecie półmaratonu.

Karty do kibicowania

To, że kibice w Poznaniu mają zapał i są kreatywni w wymyślaniu różnych form kibicowania przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Wiemy jednak, że nie wszyscy macie czas i narzędzia do tego, by przygotować wyjątkową tablicę z hasłem do dopingu, a chcielibyście taką mieć. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małe karty do kibicowania, na których wystarczy napisać mazakiem imię dopingowanego zawodnika lub napis, który doda energii wszystkim biegaczom. Karty będziemy rozdawać za darmo w punkcie INFO w Hali Arena, gdzie zawodnicy będą odbierali 10-11 kwietnia swoje pakiety startowe. Czekamy na popisowe kreacje, które chętnie uwieńczymy na zdjęciach :)

Aplikacja mobilna

INEA S.A przygotowała na 8. Poznań Półmaraton aplikację mobilną, dzięki której bez względu na to gdzie będziecie, będziecie mogli oglądać relację z biegu na żywo! Aplikacja jest darmowa i można dzięki niej także „śledzić” uczestników biegu.

Aby pobrać aplikację mobilną 8.Poznań Półmaraton na system Android, odwiedź tę stronę internetową lub zeskanuj QR Code:

Aby pobrać aplikację mobilną 8.Poznań Półmaraton na system Apple, odwiedź tę stronę internetową lub zeskanuj QR Code:

Wesołe miasteczko

Tych z Was, którzy odprowadzą na start swoich znajomych i będą czekać na nich na mecie, zapraszamy do odwiedzenia wesołego miasteczka, które będzie otwarte w dniu półmaratonu na wysokości Malta Ski, blisko jeziora. Będzie to wyjątkowa frajda dla najmłodszych kibiców, a my będziemy zadowoleni z faktu, że dzieci spędzą czas oczekiwania aktywnie na świeżym powietrzu.

Konkursy na mecie

Na mecie półmaratonu atmosferę rozgrzewać będą od chwili startu do końca imprezy znani poznańscy DJ-e Kalwi i Remi. Oprócz mocnych bitów i komentowania tego, co dzieje się w strefie mety, przygotowali oni różne konkursy, które nie pozwolą się nudzić żadnemu kibicowi na trybunach.

Przed telewizorem

Ze względu na dużą popularność imprezy i frekwencję zawodników z Poznania, każdy poznaniak może się spodziewać tego, że wielu jego znajomych bierze udział w zawodach, choć niekoniecznie o tym wiecie. Włączcie zatem 12 kwietnia o godz. 10.00 kanał telewizyjny WTK, aby popatrzeć na przebieg imprezy i wypatrzeć w tłumie swoich przyjaciół, sąsiadów i kolegów z pracy. Osoby, które nie mają kanału WTK w swojej ofercie telewizyjnej, mogą oglądać relację z biegu na żywo na stronie internetowej WTK Play http://wtkplay.pl/index.php

Odpoczynek po biegu

Mówi się, że jednym z najładniejszych obrazków z życia są witający się ludzie na lotnisku. My uwielbiamy patrzeć, jak witacie na mecie swoich znajomych i ukochanych, a potem odpoczywacie razem z nimi siedząc na trawie. Tworzy się wówczas piknik, którego serdeczną i rodzinną atmosferę trudno opisać słowami. Zaplanujcie sobie na niedzielę dłuższy pobyt na Malcie i gośćcie się na jej zielonych terenach jak długo chcecie.

Targi Expo

Nie każdy musi regularnie biegać, ale większość z Was zapewne uprawia jakąś aktywność fizyczną od czasu do czasu. Do tego przydaje się ubranie i obuwie sportowe. Zachęcamy do odwiedzenia targów Expo w Arenie w dniach 10-11 kwietnia, gdzie czekać będą na Was wystawcy czołowych marek sprzętu, akcesoriów i odzieży sportowej.

8. Półmaraton Poznań odbędzie się w niedzielę 12 kwietnia. Szczegóły imprezy w naszym KALENDARZU IMPREZ.

mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce