Cieszyński FORTUNA BIEG Challenge - odważ się!

 

Cieszyński FORTUNA BIEG Challenge - odważ się!


Opublikowane w sob., 25/04/2020 - 07:28

Drodzy Biegacze!

W związku z tym, że z przyczyn wszystkim nam dobrze znanych nie możemy się razem spotkać w Cieszynie 26 kwietnia 2020 r. podczas 12. Cieszyńskiego FORTUNA Biegu, który został przeniesiony na jesień br., mamy dla Was ciekawą propozycję! Chcemy Was zaprosić do udziału w CIESZYŃSKIM FORTUNA BIEG CHALLENGE!

Na czym polega to wyzwanie? To proste. Rzucamy Wam wyzwanie, aby w dniu 26 kwietnia 2020 roku każdy kto chce i ma taką możliwość podjął aktywność fizyczną, najlepiej porównywalną do udziału w biegu, a później pochwalił się na fanpage'u Biegu. Skorzystajcie ze wzoru numeru startowego, który jest dostępny jako zdjęcie pod postem (możecie wykonać swój własny) i wpiszcie swój ulubiony numer startowy oraz swoje imię, możecie również ubrać się w koszulki z poprzednich edycji Cieszyńskiego FORTUNA Biegu.

Zachęcamy wszystkich bez względu na wiek i chęć udziału we właściwym biegu. Podczas wykonywania swojej aktywności zróbcie fajne zdjęcie lub filmik i wraz z krótkim opisem zamieśćcie na stronie głównej fanpage-u Cieszyński FORTUNA Bieg na facebooku.

UWAGA! Proponujemy aby ćwiczenia wykonać we własnym domu, na balkonie lub w przydomowym ogródku. Musimy to czynić indywidualnie. Prosimy Was aby pamiętać o zachowaniu wszelkich obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do udziału! Pokażmy, że nie zastygliśmy w swoich domach w okresie epidemii. Nie przewidujemy żadnej rywalizacji – każdy, kto podejmie wyzwanie jest zwycięzcą. Szkoda, że nie możemy się teraz spotkać, ale mamy nadzieję, że na jesień zobaczymy Was w Cieszynie.

Czekamy na Wasze zdjęcia i filmiki

Organizatorzy


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce