GP Krakowa w Biegach Górskich: Finał na ligowo. Zapisz się na Festiwal z 50% zniżką

 

GP Krakowa w Biegach Górskich: Finał na ligowo. Zapisz się na Festiwal z 50% zniżką


Opublikowane w wt., 04/03/2014 - 12:45

W sobotę 8 marca cykl Grand Prix Krakowa w Biegach Górskich w sezonie 2013/14 dobiegnie końca. Odwiedzając po raz kolejny Lasek Wolski będziecie mogli zagwarantować sobie medal cyklu, ale też zdobyć punkty do Ligi Festiwalu Biegowego i zapisać się na sam Festiwal.

Jak przypominają organizatorzy WKS „Wawel”, medal GP uzyskają tylko osoby, które ukończyły 4 rundy cyklu, niezależnie od dystansu, przy czym udział w prologu (16 listopada 2013 r.) nie jest brany pod uwagę. Na  stronie internetowej cykl udostępniona jest lista osób, które mogą otrzymać / otrzymają medal (ZOBACZ).

– Proszę o wnikliwe zapoznanie się z listą i sprawdzenie, czy przypadkiem czegoś nie pominęliśmy. Proszę o zgłaszanie nieprawidłowości – sygnalizuje Sławomir Cygler, kierownik cyklu. – Dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie.  

W sobotę do wyboru będą ponownie dwa dystanse – 5,6 oraz 11,2 km. Rywalizacja na dłuższym z nich toczyć się będzie m.in. o punkty do Ligi Festiwali Biegowego w klasyfikacji „Najlepszy góral”.** – Już w tej chwili zapisanych do biegów jest prawie 400 osób, a zgłoszenia przyjmujemy również w dniu startu, w godzinach 9:30-10:45 - mówi Sławomir Cygler. Zachęca do startu szczególnie panie.

- Z okazji przypadającego święta na mecie będzie czekał drobny upominek. Dodatkowymi atrakcjami będą: darmowa kawa od IdeeKaffee oraz możliwość zakupu koszulek Fundacji Wiosna. Będzie też można spotkać się i porozmawiać z ekspertami z All For Body oraz organizatorami biegów z cyklu Perły Małopolski. Na wielki finał nasi sponsorzy i partnerzy przygotowali jeszcze więcej nagród na losowanie! Na najlepszych w ogólnej klasyfikacji Grand Prix czekać będzie ponad 70 pucharów - wylicza.

Tradycyjnie w ramach GP Krakowa w Biegach Górskich będzie można spróbować swoich sił w towarzyszącym, nieuwzględnianym w żadnej z powyższych klasyfikacji, biegu na orientację.

W sekretariacie imprezy z kolei będzie można spotkać wolontariusza Festiwalu Biegowego. Wypełniając z jego pomocą formularz zgłoszeniowy do naszej imprezy będziecie mogli uzyskać 50% zniżkę na opłaty startowe.* V Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 5-7 września.

Zapraszamy do Krakowa i do Krynicy-Zdrój!

GR

Fot. Organizator

*Zniżka i kupony nie obejmują uczestników Biegu 7 Dolin oraz towarzyszących mu ultramaratonu 66 km i biegu górskiego na 36 km, a także cyklu Iron Run, z uwagi na wysokie koszty organizacji tych konkurencji.

**Finałowymi zawodami cyklu będą Bieg na Jaworzynę, Bieg 7 Dolin oraz prowadzące fragmentami jego trasy ultramaraton 66 km i bieg górski na dystansie 36 km (do wyboru). Regulamin Ligi FB dostępny jest TUTAJ, system rejestracji wyników zaś TUTAJ.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce