Mikołaje pobiegną na Kabatach. Spiesz się z zapisem

 

Mikołaje pobiegną na Kabatach. Spiesz się z zapisem


Opublikowane w śr., 27/11/2013 - 09:18

Dzieci uwielbiają Mikołajki, bo to swoisty przedsmak świąt i gwiazdkowych podarunków. Prezenty cieszą niezależnie od wieku. A wielu z nas największą radość sprawia ich wręczanie i wcielanie się w Mikołaja. 

Jeśli do tego lubimy biegać, już 7 grudnia w Warszawie będziemy mieli okazję by połączyć te dwie rzeczy. Ale spieszmy się. W Biegu Mikołajkowym na Kabatach, zaliczanym do Ligi Festiwalu Biegów, zostało jeszcze tylko 150 wolnych miejsc. 

Podczas tego biegu nie obdarowujemy innych, tylko siebie samego. Chociaż jeśli wygramy jakiś puchar, to jak w komedii „Miś” będziemy go mogli komuś podarować na zachętę.

Do pokonania będzie dystans 10 km po niezbyt wymagającej trasie. Uczestnicy Grand Prix Warszawy dobrze już znają jej profil, co z pewnością będzie dla nich handicapem, ale i debiutanci bez trudu sobie poradzą.

Start i meta biegu znajdować będzie się przy stacji techniczno-postojowej metra w Lesie Kabackim, na tyłach hipermarketu Tesco. Bieg rozpocznie się o godzinie 11:00. Biuro zawodów – zlokalizowane w samym hipermarkecie, otwarte będzie od godziny 8:30.

Zapisy do biegu trwają od początku listopada. Zainteresowanie startem jest ogromne.

– Limit startujących to 500 osób, a chęć udziału zgłosiło już 700 osób. Ale ponieważ opłatę startową wniosło do tej pory 350 osób, wciąż można się zgłaszać – tłumaczy Alina Sakwa, organizatorka biegu. Zachęca do startu na Kabatach, najlepiej w okolicznościowym stroju.

– W regulaminie biegu nie ma żadnego zapisu w tej kwestii, ale wielu biegaczy z własnej inicjatywy zakłada czerwone czapki. Fajny pomysł, ciekawy widok – dodaje.

Zapisy do Biegu Mikołajów na Kabatach prowadzone są drogą internetową. Obowiązuje wpisowe w wysokości 30 zł. Zapis w dniu zawodów to 40 zł wpisowego, oczywiście jeśli do tego czasu pula numerów startowych nie zostanie wyczerpana.

 Bieg Mikołajkowy na Kabatach będzie kolejną odsłoną Ligi Festiwalu Biegów w sezonie 2013/14. Wyniki biegu będzie można wpisać do klasyfikacji „Najlepszy biegacz 5-10-15”. Finał cyklu odbędzie się podczas V Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój (5-7 września 2014 r.).

Strona organizatora:

http://biegi.waw.pl/

Rejestracja:

http://mikolaj2013.biegi.waw.pl/

PS. Przypominamy, że 30 listopada o godzinie 11:00 w urzędzie dzielnicy Ursynów wręczone zostaną nagrody dla zwycięzców Grand Prix Warszawy oraz dla osób najdłużej związanych z cyklem. Przyjdźcie i spotkajcie się jeszcze raz w biegowym gronie. I podziękujcie organizatorom oraz sponsorom cyklu za to, że możecie w profesjonalny, atrakcyjny, ale przede wszystkim towarzyski sposób realizować swoją biegową pasję. My też tam będziemy. 

RZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce