Moc Festiwalu Biegowego. Kto raz weźmie udział, chce wracać co rok

 

Moc Festiwalu Biegowego. Kto raz weźmie udział, chce wracać co rok


Opublikowane w śr., 23/02/2022 - 19:48

Pasjonatów biegania nie brakuje. Śmiało można powiedzieć, że to w ostatnim czasie jeden z najpopularniejszych sportów w naszym kraju. Co stoi za tym fenomenem? Zapewne fakt, że każdy może spróbować swoich sił. Nie ma sztywno określonych reguł.

Kiedy się już wkręcimy, ciężko jest z tego zrezygnować. Chcemy dążyć do pobicia własnych rekordów i rywalizacji z innymi zawodnikami. Zapewnia to największa tego typu impreza, czyli Festiwal Biegowy. W tym roku ponownie odbędzie się ponownie w Piwnicznej-Zdroju.

Przez trzy dni czekają nas niesamowite emocje na różnych dystansach. Myślicie, że to nie dla Was? Nic bardziej mylnego. Na Festiwalu miejsce dla siebie znajdą zarówno osoby, które swoją przygodę z biegami dopiero zaczynają, jak i zawodowcy.

Nie ważne czy uwielbiacie biegi długodystansowe, górskie, maratony czy specjalizujecie się w krótkich dystansach. Festiwal Biegowy ma bardzo bogatą ofertę.

Niektórzy traktują to tylko jako dobrą zabawę, poznanie nowych osób i wymianę doświadczeń. Inni liczą na zajęcie jak najwyższej pozycji, a do swojego startu przygotowują się przez cały rok. Nieważne, do której grupy należycie. Występu na Festiwalu Biegowym na pewno nie pożałujecie.

- Nie spotkałem się z żadną opinią ze strony zawodników, że tu jest źle. Wręcz przeciwnie, wszyscy chwalili warunki, jakie zostały stworzone w Piwnicznej i mówili, że chętnie będą do niej wracać – mówił po zakończeniu poprzedniej edycji Marek Tokarczyk, dyrektor sportowy Festiwalu Biegowego.

I rzeczywiście, kto weźmie udział w imprezie choć raz, po jej zakończeniu stwierdza, że już nie może się doczekać kolejnej edycji. Wrażenie robi też przedział wiekowy uczestników. Pojawiają się tutaj zarówno najmłodsi, którzy swoją przygodę dopiero zaczynają, jak i weterani. Bieganie łączy pokolenia!

Jeśli więc jeszcze nie miałeś okazji pojawić się na trasach Festiwalu Biegowego, dłużej się nie zastanawiaj. Zapisz się już dziś i zostań częścią tego niesamowitego wydarzenia. Na pewno nie pożałujesz. Rywalizacja i dobra zabawa. Czy może być coś piękniejszego? Do zobaczenia na starcie… 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce