Półmaraton Mikołajów z nordic walking i gościem specjalnym. Ruszyły zapisy

 

Półmaraton Mikołajów z nordic walking i gościem specjalnym. Ruszyły zapisy


Opublikowane w pt., 18/10/2019 - 09:51

Półmaraton Św. Mikołajów wystartuje w pierwszą niedzielę grudnia.

– Chcecie pobiec w naszym Festiwalu Biegów Św. Mikołajów - Fabryki Kopernik? Nie warto planować zgłoszenia się na ostatnią chwilę dopiero bezpośrednio w Biurze Zawodów - oczekiwać tam na chętnych będzie zaledwie 100 pakietów startowych! - informują organizatorzy imprezy zaliczanej do Ligi Festiwalu Biegowego.

– Zapisać można się już dziś, wyłącznie elektronicznie przez stronę www.biegmikolajow.pl. Warto zrobić to od razu - tylko do 29 listopada, opłata startowa wynosi 100 złotych - od 30 listopada wzrasta do 120 złotych – objaśniają gospodarze.

1 grudnia po raz pierwszy będzie możliwość wystartowania z „kijkami” Nordic Walking Świętych Mikołajów - na dystansie 5 km. – A jeżeli wolicie tradycyjnie pobiec w rekreacyjnym biegu Mikołajkowym, a dystans półmaratonu to dla Was za dużo, można poczuć się Mikołajem biorąc udział w biegu na 10 lub 5 km - pakiet startowy, medal, a nawet miejsce startu - takie same! Wszyscy startują z Toruńskiej Starówki od godziny 12:00! – zapraszają organizatorzy.

Tradycyjnie w przeddzień imprezy, tj. 30 listopada odbędzie się Bieg Mikołajka dla dzieci. – W tym roku startujemy w 4 kategoriach wiekowych, dlatego zapraszamy wszystkie chętne dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 13 lat do wzięcia udziału w tym świątecznym biegu po ul Szerokiej w Toruniu.

Gospodarze Festiwalu Biegów Św. Mikołajów zapraszają również na spotkanie z Henrykiem Szostem, rekordzistą Polski w maratonie. Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 17:00 w Hotelu Meeting (w sali konferencyjnej na 3p., nad biurem zawodów). Wśród tematów znajdą się m.in. trening Henryka czy plany startowe. Do nabycia będzie książka pt. „Rekordzista”, z autografem Henryka Szosta – zachęcają organizatorzy.

Strona imprezy: www.biegmikolajow.pl

źródło: Organizator


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce