Półmaraton „Słowaka”: Ruszyły zapisy. Im wcześniej, tym taniej

 

Półmaraton „Słowaka”: Ruszyły zapisy. Im wcześniej, tym taniej


Opublikowane w pon., 03/03/2014 - 13:51

W sobotę 1 marca uruchomiono zapisy do VIII PGNIG Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Na chętnych czeka 2500 numerów startowych. Impreza, która ponownie będzie jedną z eliminacji Ligi Festiwalu Biegowego, odbędzie się 8 czerwca.

Wychodząc naprzeciw prośbom i sugestiom biegaczy organizatorzy zdecydowali się na nowo powiązać wysokość opłaty startowej z terminem zapisu, wyznaczając jednocześnie tylko 2 poziomy wysokości wpisowego. I tak przy zapisie do 30 kwietnia obowiązuje opłata w wysokości 50 zł, a od 1 do 30 maja – 70 zł. Zrezygnowano z opłaty w wysokości 90 zł.

PGNiG Grodziski Półmaraton „Słowaka” jest dla Grodziska Wielkopolskiego wyjątkowym wydarzeniem. Mieszkańcy miasta z niecierpliwością oczekują kolejnej edycji, przygotowując się na przyjęcie biegaczy. Jesteśmy przekonani, że jak w latach ubiegłych trasa biegu będzie wypełniona kibicami, którzy będą aktywnie wspierać biegaczy.

Jak co roku przygotowujemy wiele atrakcji i niespodzianek. Każdy uczestnik, który ukończy półmaraton w wyznaczonym limicie czasu otrzyma wyjątkowy medal, już trzeci z serii „Zabytki Grodziska Wielkopolskiego”. Bardzo atrakcyjny będzie także pakiet startowy, ale to niespodzianka!

Wiemy, że PGNiG Grodziski Półmaraton „Słowaka” wielu biegaczy na stałe wpisało do swojego kalendarza biegowego. Bardzo za to dziękujemy!. Zapraszamy bardzo serdecznie biegaczy, którzy jeszcze nie startowali w Grodzisku Wielkopolskim. Przekonajcie się sami, że bardzo wysokie oceny naszego półmaratonu nie są przesadzone.

Zapraszamy na VIII PGNiG Grodziski Półmaraton „Słowaka” do Grodziska Wielkopolskiego 8 czerwca 2014 roku. Startujemy jak zwykle na Starym Rynku, tradycyjnie na godz. 11.00 (zobacz trasę).

Organizatorzy

Strona zawodów:

http://www.polmaratongrodzisk.pl

Regulamin:

http://www.polmaratongrodzisk.pl/pl/Regulamin_1.html

Zapisy:

http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=1071

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce