Półmaraton Słowaka: Startowa koszulka ze... srebrem

 

Półmaraton Słowaka: Startowa koszulka ze... srebrem


Opublikowane w pon., 28/04/2014 - 15:57

1541. Tyle już osób zgłosiło się do siódmego Grodziskiego Półmaratonu Słowaka. Czy 8 czerwca padnie nowy rekord frekwencji imprezy?

Organizatorzy robią wszystko, by tak się stało. – Co roku staramy się zapewniać wysoki poziom organizacyjny zawodów, co doceniają startujący biegacze, wyrażając o Nas bardzo pozytywne opinie – podkreśla Marek Małecki, dyrektor Półmaratonu, który właśnie zdradził zawartość pakietu startowego.

Za namową biegaczy (w ubiegłym roku w wielkopolskiej imprezie wystartowało 2035 osób, w rekordowym roku 2012 było ich o 25 więcej) jego głównym elementem uczynili koszulkę startową. Postawili przy tym na oryginalność i nowoczesność.

Koszulka będzie pozbawiona rękawów i, co najważniejsze, będzie uszyta z nowoczesnego materiału typu Kol-Sport Bioactive-Dry. Koszulka zawiera m.in. jony srebra i oddycha z biegaczem. Oczywiście dostępna będzie w wersji damskiej i męskiej. – Jakość koszulki może zadowolić nawet najbardziej wymagających biegaczy – zapewnia Marek Małecki, dyrektor Pólmaratonu.

– Wszyscy, którzy ukończą bieg w wyznaczonym limicie czasu otrzymają trzeci z serii medal „zabytki Grodziska Wielkopolskiego”. W tym roku jest to Kościół Farny – uzupełnia organizator.   

Już wcześniej grono partnerów i sponsorów imprezy powiększyło się o kolejne marki, w tym tak znane jak Oshee i Decathlon. Ta pierwsza dostarczy biegaczom izotoniki, druga nagrody, które zostaną wylosowane wśród wszystkich uczestników imprezy.

Nowością będzie też ranga imprezy, która po raz pierwszy otrzymała zaszczyt organizatora Mistrzostw Polski Branży Paszowo-Zbożowej w półmaratonie.

Sam Półmaraton zaliczany będzie do Korony Polskich Półmaratonów (do zdobycia odznaki wymagane jest m.in. ukończenie jeszcze co najmniej 4 innych imprez) oraz Ligi Festiwalu Biegowego, w kategorii „Najlepszy maratończyk”. – Tłumy mieszkańców miasta będą dopingować biegaczy na całej trasie – zapowiada szef Półmaratonu „Słowaka”.

– W imieniu organizatorów VIII Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka” zapraszam serdecznie.

8 czerwca 2014 roku do Grodziska Wielkopolskiego na kolejną edycje półmaratonu. Mogę zapewnić, że weźmiecie Państwo udział w wielkim święcie biegania.  Wystartujcie w Grodzisku Wielkopolskim a przeżyjecie niezapomniane chwile! – zaprasza dyrektor Małecki.

Strona zawodów

Regulamin

Zapisy

Do 30 kwietnia obowiązuje wpisowe w wysokości 50 zł, przez kolejny miesiąc będzie o 20 zł wyższe.

GR 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce