Poznań Półmaraton wspomaga fundacje charytatywne

 

Poznań Półmaraton wspomaga fundacje charytatywne


Opublikowane w pt., 13/02/2015 - 12:56

Poznań Półmaraton to wielki wyczyn sportowy. Biegaczy, którzy w nim startują cechuje olbrzymia siła charakteru. Dlatego bliskie naszemu sercu są wszystkie osoby, które na co dzień muszą wykazać się wielką wolą walki. Między innymi z podziwem patrzymy na osoby borykające się z chorobą nowotworową i to im BIEGNIEMY DZIŚ Z POMOCĄ.

W naszych oczach są takimi samymi bohaterami jak maratończycy. Przygotowaliśmy więc w ramach „rozgrzewki” przed półmaratonem akcję BIEGNĘ Z POMOCĄ. Pomimo tego, że lista startowa na 8. Poznań Półmaraton jest już zamknięta, postanowiliśmy zarezerwować na niej miejsce jeszcze dla 50 biegaczy, którzy zakupią pakiety startowe od fundacji RAK OFF i Dar Szpiku (Drużyny Szpiku).

Te dwie fundacje wspierają chorych i walczących z rakiem oraz promują aktywny tryb życia. Wiele zaangażowanych w fundacjach osób biega systematycznie w poznańskim półmaratonie próbując zwrócić powszechną uwagę na dawstwo szpiku i transplantologię. Dziś BIEGNIEMY Z POMOCĄ razem z nimi. Was też zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Kto pierwszy skontaktuje się z fundacjami, ma szansę na zakup od nich pakietu startowego na 8. Poznań Półmaraton. Tych, którzy zadzwonią zbyt późno i nie zakupią pakietów startowych, prosimy aby nie rezygnowali z akcji i mimo wszystko wsparli fundacje finansowo. Warto. Te fundacje wiedzą jak najlepiej pomóc wszystkim walecznym sercom (takim jak Wy) chorującym na nowotwór.

BIEGNIJCIE Z POMOCĄ razem z nami!

Kontakt mailowy z fundacją RAK OFF: biuro@rakoff.pl
Kontakt mailowy z Drużyną Szpiku: piotr@druzynaszpiku.pl

Przygotowania w toku

Tymczasem w oczekiwaniu na kolejną edycję półmaratonu, prezentujemy projekt graficzny medalu, który zawiśnie już 12 kwietnia na szyjach 8 500 biegaczy!

8. Poznań Półmaraton w naszym KALENDARZU IMPREZ.

mat. pras.


AKTUALIZACJA

Jak informuje Monika Prendke z biura prasowego 8. Poznań Półmaratonu, pakiety startowe Drużyny Szpiku zostały już wyczerpane. - Zachęcamy do kontaktu i wspierania Fundacji RAK OFF - wskazuje. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce