Zapisz się na PZU Festiwal Biegowy - trenuj z Under Armour

 

Zapisz się na PZU Festiwal Biegowy - trenuj z Under Armour


Opublikowane w pt., 27/03/2015 - 16:30

Zapraszamy do kolejnej promocji – wszyscy którzy zapiszą się na Festiwal od soboty 28 marca wezmą udział w losowaniu 15 voucherów, każdy o wartości 200 zł na stroje biegowe renomowanej  marki Under Armour. 

Na zapisy będziemy czekali do 13 kwietnia. Losowania voucherów rozpoczną się we wtorek 7 kwietnia – codziennie będziemy losować 3 vouchery. Ostatnie losowanie odbędzie się w poniedziałek 13 kwietnia. Lista wylosowanych publikowana będzie w dniach 7-10 i 13 kwietnia  o godzinie 15.00 na stronie internetowej www.festiwalbiegow.pl,  a vouchery wysyłane będą do 21 dni od daty publikacji na adres podany w formularzu rejestracyjnym. O wygranych uczestnicy promocji zostaną poinformowani e-mailem.

Promocja dotyczy wyłącznie uczestników Festiwalu, którzy, w terminie od 28 marca 2015 roku zapiszą się i wpłacą opłatę rejestracyjną i startową na co najmniej jeden z biegów VI PZU Festiwalu Biegowego, który odbędzie się w dniach 11 - 13 września 2015 w Krynicy-Zdrój. Na VI PZU Festiwal Biegowy można zrejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie: www.festiwalbiegowy.pl  

Vouchery będą do odebrania podczas Festiwalu Biegowego Krynicy Zdrój w dniach 11-13 września 2015 a będzie je można zrealizować w sklepie internetowym Under Armour  w terminie do 31 grudnia 2015 r.

Voucher będzie imienny i tylko osoba wygrywająca będzie mogła go zrealizować. Vouchery nie będą podlegały wymianie na ekwiwalent pieniężny. Przy rozliczeniu zakupów za pośrednictwem voucherów, jeśli zamówienie nie przekroczy wartości vouchera, nie będzie wydawana reszta.

Na ponad 5 miesięcy przed pierwszym startem na VI PZU Festiwal Biegów zapisało się już ponad 4000 biegaczy – co ponownie zapowiada rekord frekwencji na tej najwszechstronniejszej imprezie  biegowej w Polsce. W ubiegłym roku do Krynicy-Zdrój przyjechało pond 7000 biegaczy, w tym roku będzie ich o wiele więcej. 

Program VI PZU Festiwalu Biegowego - tej najwszechstronniejszej i jednej z największych imprez biegowych w Polsce, która odbędzie się w dniach od 11 do 13 września 2015 roku w Krynicy-Zdrój, obejmuje ponad 20 biegów na dystansach od 420 metrów do 100 km, a łączna długość tras przekracza 300 km. Pula nagród Festiwalu wynosi 450 000 złotych. Nagrodą główną będzie samochód osobowy, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich zawodników, którzy ukończą maraton. Ponadto więcej będzie indywidualnych nagród finansowych – otrzyma je ponad 240 biegaczy. Po raz drugi rozstrzygnięte zostaną także plebiscyty na Biegowe Wydarzenie Roku i Biegowego Dziennikarza Roku. 

Szczegółowe informacje dotyczące promocji w REGULAMINIE PROMOCJI

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce