Bieg po Dom


Informacje:

Sezon: 2018-2019

Data: 
13-10-2019 (ndz.)

Miejsce: 
Nowy Sącz

Dystans: 
10 km

Opis wydarzenia:

Cel Imprezy

„Bieg po Dom”, organizowany przez Fundację Renovo i Stowarzyszenie Nawojowska Grupa Wsparcia (www.stowarzyszeniengw.pl) . Głównym celem imprezy jest zbiórka funduszy na dokończenie budowy domu dla Sylwii Kamili oraz Juli.Kamila oraz Julia mają rdzeniowy zanik mięśni i poruszają się na wózkach inwalidzkich.”

Opis biegu

Charytatywny „Bieg po dom” przeprowadzony zostanie po wyznaczonej i wyraźnie oznakowanej trasie znajdującej  się w obrębie leśnym Góra Falkowa oraz po terenie Sądeckiego Skansenu Parku Etnograficznego w Nowym Sączu. Zawodnicy do pokonania będą mieć 2 pętle o łącznym dystansie ok. 10 km. Przewyższenie na jednej pętli w górę i w dół ok 150 m, nawierzchnia – ścieżki na terenie Skansenu oraz ścieżki leśne. Uczestnicy są zobowiązani do zapoznania się na odprawie technicznej z trasą biegu przedstawioną przez organizatora. Uczestnicy biegu zobowiązani są do poruszania się zgodnie z trasą wytyczoną w terenie i informacjami podanymi przez organizatora przed startem w trakcie odprawy. Na trasie znajdować się będą Sędziowie rozmieszczeni na punktach kontrolnych którzy wskazywać będą poprawny kierunek biegu. Na trasie okrążenia umieszczony zostanie jeden punkt nawodnienia z płynami na ok 3 i  6 km trasy.  Trasa biegu towarzyszącego –
pokonanie jednej pętli wyznaczonej trasy. Biegi dla dzieci i młodzieży rozegrane zostaną w oparciu o Stadion w Piątkowej.

Organizator

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce