Forest Run

 

Forest Run


Informacje:

Sezon: 2013-2014

Data: 
20-09-2014 (sob.)

Miejsce: 
Mosina k. Poznania

Dystans: 
44 km
23 km

Limit czasu na 44 km: 7h

Limit czasu na 23 km: 4h

Limit wszystkich startujących: 450

Opłata startowa:
- 90 zł – dla trasy długiej 44km
- 75 zł – dla trasy krótkiej 23 km

Opis wydarzenia:

Czas na Las!

Zapuść się w głąb leśnych otchłani, pobiegnij przez Wielkopolski Park Narodowy.
Bieganie zaczęło przerastać popularnością jakikolwiek inny sport – bo biegać można wszędzie i zawsze. A im więcej biegamy tym więcej jest w nas chęci by stawać się co raz lepszym, szybszym, pokonywać kolejne bariery. Dziś nietrudno znaleźć zawody dla każdego, jednak większość z nich organizowana jest w miastach, gdzie biegamy głównie po asfalcie.

Postanowiliśmy to zmienić i zaprosić Was tam, gdzie biega się najlepiej – czyli do lasu. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że tereny tak piękne jak WPN to zaledwie 20 min drogi z centrum Poznania, dlatego to właśnie tu postanowiliśmy zorganizować dla Was zawody Forest Run. Pokażemy Wam najciekawsze zakątki i najpiękniejsze miejsca!

Ucieknijmy więc z betonowej dżungli po to aby zamiast wielkomiejskiego chaosu nacieszyć się spokojem, poczuć prawdziwy zapach przyrody i czyste powietrze zamiast spalin samochodów, delektować się śpiewem ptaków i szumem drzew. Nie trzeba daleko szukać, aby poczuć się wolnym naprawdę, odetchnąć świeżym powietrzem, ale też zmęczyć się należycie by potem poczuć się prawdziwie szczęśliwym.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce