"Dieta keto pod lupą"

"Dieta keto pod lupą"


Autor: Jimmy Moore i Eric Westman

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania:  2018

Dieta keto pod lupą - wyjątkowa książka o wykorzystaniu stanu ketozy, jako pomocy dla osób cierpiących na insulinooporność, cukrzycę typu 2, epilepsję czy osób uprawiających sporty wytrzymałościowe. Poradnik przedstawia założenia diety, a także porady pozwalające wdrożyć ją w życie.

W książce Dieta ketogeniczna bez tajemnic:

  • znajdziesz wiele przydatnych informacji, które pozwolą ci zrozumieć, na czym polega istota takiego modelu odżywiania, i dlaczego to właśnie on jest brakującym ogniwem w dążeniu do zapewnienia sobie optymalnego stanu zdrowia.
  • Książka ta stwarza ci niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się, co myśli na ten temat każdy z dwudziestu dwóch wybitnych autorytetów w dziedzinie dietetyki i ochrony zdrowia, z bogatym doświadczeniem w zakresie stosowania takiego modelu dietetycznego.
  • Moore i Westman dokładnie wyjaśniają, dlaczego ketoza jest normalnym stanem metabolicznym , a także w jaki sposób wykorzystują ją w celach terapeutycznych specjaliści z branży medycznej.
  • utorzy Diety ketogenicznej bez tajemnic podpowiadają ci, jak krok po kroku możesz pomóc swojemu organizmowi uruchomić wystarczającą produkcję ciał ketonowych, co warunkuje wejście w korzystny dla zdrowia stan ketozy.

Premiera 05.11.2018

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce