Druga młodość Supermana

Druga młodość Supermana


Autor: Hubert Juźków, Wojciech Rosiński

Wydawnictwo: Galaktyka

Rok wydania: 2013

Link do wydawnictwa: www.galaktyka.com.pl

Recepta na długie, zdrowe i szczęśliwe życie jest znana od dawna. Składa się na nią przede wszystkim ruch i odpowiedni sposób odżywiania. Niestety jej zastosowanie w praktyce nie jest już takie proste i często nasze postanowienie „ muszę zabrać się za siebie”, odkładamy na nieokreśloną przyszłość. Poradnik „Druga młodość Supermana” przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy na wprowadzenie zmian w swoim życiu czekali tak długo, że teraz nie rozpoznają się w lustrze.

Autor książki i jego konsultanci zapewniają, że gdzieś tam głęboko w ciele otyłego i zaniedbanego mężczyzny z problemami zdrowotnymi w wieku średnim, kryje się sprawny, zdrowy i niezależny facet. Po prostu czeka na okazję, żeby się ujawnić na ścieżce biegowej, siłowni i na basenie. Nigdy nie jest za późno, by zacząć się zmieniać.

Jak sobie pomóc? Na to pytanie odpowiada książka. Autor wyjaśnia jak krok po kroku wprowadzić aktywność do swojego życia i zmienić dietę na zdrowszą. Nie robi tego nachalnie, a jedynie zachęca do ruchu.

Poradnik jest przeznaczony dla starszych mężczyzn, którzy mają za sobą wieloletnie zaniedbania, dlatego nie ma tu nierealnych wyzwań i niestety nie ma też prostych rozwiązań. Każdy musi sam przejść przez mozolne etapy odkrywania w sobie „Supermana”. Droga wiedzie od prostych ćwiczeń bez przyrządów we własnym domu, do siłowni i ścieżki biegowej. Książka nie unika też trudnych tematów związanych z biologią starzejącego się mężczyzny. Autor porusza zarówno problemy z gospodarką hormonalną, jak i z życiem seksualnym.

Poradnik nie jest adresowany do biegaczy, ale do osób, które chciałyby zacząć biegać i np. wziąć udział w V Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój. Do września zostało jeszcze wiele miesięcy. Zamiast tylko marzyć o lepszej kondycji, warto wybrać dla siebie konkurencję np. dystans 1 mili i już zacząć trenować.

IB

Tekst promujący: 
Poradnik przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy na wprowadzenie zmian w swoim życiu czekali tak długo, że teraz nie rozpoznają się w lustrze.
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce