Jak biegać zdrowo

Jak biegać zdrowo


Autorzy: Agnieszka Przybylska, Andrzej Peszek

Wydawnictwo: Landie.pl

Rok wydania: 2011

"Jak biegać zdrowo„ to książka skierowana do osób, które mają świadomość, że bieganie, nie polega tylko na wyjściu z domu i szybszym ruszaniu nogami.

Do biegania, jak to każdego sportu, trzeba się przygotować i wiedzieć co zrobić, by uprawianie danej dyscypliny nie wpłynęło niekorzystnie na nasze zdrowie.

Niestety bieganie jak wiele innych sportów, może mieć negatywny wpływ na zdrowie. Książka „Jak biegać zdrowo” to doskonałe źródło wiedzy m.in. : 

  • jak biegać zdrowo?
  • na co należy zwrócić kupując buty do biegania?
  • jak się przygotować do biegania,
  • jak zregenerować mięśnie po wysiłku.

Dodatkowo w książce znajdą Państwo  informacje o diecie dla biegacza, o trendach w bieganiu (z dużym naciskiem na bieganie naturalne) oraz interesujący rozdział o kontuzjach biegaczy.

Wsparcie medyczne udzieliła Klinika - Carolina Medical Center.

Agnieszka Przybylska
Biegam, pływam, jeżdżę na snowboardzie. Interesuje mnie sport jako moja własna aktywność ale także jako zjawisko społeczne. Dlatego z wielką pasją i przyjemnością angażuję się w projekty związane ze sportem amatorskim i rekreacją: wydawanie książek sportowych i prowadzenie portalu dla narciarzy i snowboardzistów.

Andrzej Peszek
Sport i fotograia to jest to co mnie kręci. Oczywistym połączeniem jest fotograia sportowa. Zimą jeżdżę na nartach, latem biegam, pływam i nurkuję i wszędzie zabieram swój plecak fotografa – trochę waży ale warto. Więcej o mnie na

www.andrzejpeszek.pl

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce