Jak zacząć biegać

Jak zacząć biegać


Autor: Sara Kirkham

Wydawnictwo: Buk Rower

Rok wydania: 2011

Link do wydawnictwawww.bukrower.pl

Szukasz nowego hobby, chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów lub poprawić kondycję? Wszystko, czego potrzebujesz to para butów sportowych i pół godziny wolnego czasu.   Bieganie - czy może być coś prostszego? Każdy to potrafi. Wystarczy wyjść z domu i... po prostu zacząć biec. 

Pamiętaj - jeśli trenujesz zbyt intensywnie i wybierasz za długie trasy, odbierasz sobie całą przyjemność z biegania i możesz się do niego zniechęcić na resztę życia. Już wiele razy próbowałeś, ale zawsze ponosiłeś porażkę? Chcesz czerpać radość z regularnego biegania do późnej starości? Przeczytaj, załóż buty i biegnij! Książka Jak zacząć biegać podpowie ci od czego zacząć. Jak wplatać krótkie, spokojne biegi w codzienne obowiązki, z jakiego poziomu wystartować, by ruch sprawiał radość, jak stopniowo zwiększać dystans, poprawiać kondycję i osiągać wyznaczone cele. Dowiesz się, jak poprawić technikę biegania, pracować nad koncentracją i ułożyć odpowiednią dla siebie dietę oraz jak przetrwać najtrudniejsze chwile treningu. Już wkrótce uzależnisz się od doskonałego samopoczucia i wysokiego poziomu energii, które są efektem biegania. Poczuj euforię biegacza! Książka jest adresowana do osób, które chciałyby zacząć biegać lub wrócić do biegania po długiej przerwie.

Sara Kirkham przez 20 lat pracowała jako trener i dietetyk dla najlepszych klubów fitness w Wielkiej Brytanii. Pomogła już tysiącom osób cieszyć się korzyściami płynącymi z aktywnego trybu życia. Nagrodzona za badania nad cukrzycą, których wyniki zostały opublikowane w fachowej prasie medycznej w 2009 roku.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce