„Spartan Up! Bądź jak Spartanin”

„Spartan Up! Bądź jak Spartanin”


Autor:Joe De Sena, Jeff, O'Connell

Wydawnictwo: SQN

Rok wydania: 2016

 

To bezkompromisowy przewodnik, jak pokonywać przeszkody i osiągać szczytową formę w życiu. 42,195 kilometra już nie wystarczy. Dziś świat szturmem zdobywają biegi z przeszkodami, łączące wydolnościowe wyzwania maratonu z pozornie niewyobrażalnym wysiłkiem potrzebnym do pokonania kolejnych utrudnień. Poznaj Spartan Sprint, Spartan Super, morderczy Spartan Beast i… sprawdź się!

Czołganie się pod drutem kolczastym, dźwiganie 18-kilogramowych baniaków wody, wspinaczka po pokrytej tłuszczem ścianie, brak snu, ból, wycieńczenie, rezygnacja… Tym i innym wyzwaniom podołały już setki tysięcy ludzi.

Joe De Sena, twórca i siła napędowa Spartan Race, w Spartan UP! Bądź jak spartanin prezentuje strategię, dzięki której opuścisz strefę komfortu i wkroczysz w strefę bojową. Ta książka, pełna niezwykłych opowieści o spartańskich zawodnikach, pomoże ci w pełni zrealizować swój potencjał – w życiu, biznesie, związku i każdej innej sferze, którą chciałbyś zmienić lub udoskonalić. Bo jeśli poradzisz sobie ze Spartan Race, poradzisz sobie ze wszystkim, co przyniesie ci los.

Książka pojawi się w księgarniach już 22 czerwca. 

Tekst promujący: 
To bezkompromisowy przewodnik, jak pokonywać przeszkody i osiągać szczytową formę w życiu. 42,195 kilometra już nie wystarczy.
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce