450 tysięcy złotych w nagrodach 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju! Ruszamy 10 września

 

450 tysięcy złotych w nagrodach 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju! Ruszamy 10 września


Opublikowane w czw., 10/06/2021 - 13:52

Tak! Ponad 450 tysięcy złotych warte są nagrody, jakie otrzymają w tym roku uczestnicy 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju. Co więcej, nie są przeznaczone dla garstki osób. Otrzyma je kilkuset biegaczy. Ale po kolei.

- Suma nagród finansowych jakie przygotowaliśmy dla uczestników 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju to 300 000 zł - mówi Anna Czerwińska, prezes Fundacji Festiwal Biegów. - Dodatkowo mamy nagrody rzeczowe o wartości 90 000 zł i samochód o wartości 60 000 zł, który zostanie rozlosowany wśród tych, którzy ukończą przynajmniej jeden z biegów o dystansie co najmniej 10 kilometrów.

To nie koniec dobrych wiadomości. Nagrody finansowe wręczymy ponad 300 osobom w klasyfikacjach generalnych i wiekowych. Nagrody rzeczowe wręczymy 150 osobom w klasyfikacjach generalnych i wiekowych. Rezygnujemy też z limitów w kategoriach wiekowych przy wypłacaniu nagród finansowych.

Już niebawem pokażemy tabelę nagród i... wisienkę na torcie, czyli samochód od Firmy Koral, tradycyjnie losowany na koniec festiwalowych zmagań biegowych. Także dlatego warto być z nami w Piwnicznej-Zdroju do ostatniego dnia, by nie stracić swej szansy w losowaniu!

W przerwach między biegami na pewno nie będziecie się nudzić, bo trzy festiwalowe dni pełne będą atrakcji. Ogromne Miasteczko Biegowe, jakie stanie w tym roku nad samym Popradem, na wspaniałych, zielonych, przyjaznych także dla rolkarzy i rowerzystów terenach Nakła w Piwnicznej-Zdroju to hale o powierzchni aż 4 tysięcy metrów kwadratowych. Będą tętnić życiem.

Poza obsługą biegaczy, strefą dla dzieci, wyodrębnionym miejscem dla uczestników Iron Run, w ramach festiwalu zespołów lachowskich i góralskich odbywać się tu będą występy zespołów folklorystycznych, planujemy też wiele innych imprez, w tym trzecie już Targi Książki. O wszystkim będziemy informowali na bieżąco. Stay tuned! (tk) Fot. Festiwal Biegowy

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce