7. PKO Festiwal Biegowy: Rejestracja otwarta! Skomponuj swój pakiet startowy!

 

7. PKO Festiwal Biegowy: Rejestracja otwarta! Skomponuj swój pakiet startowy!


Opublikowane w czw., 01/10/2015 - 16:22

Trwają zapisy na 7. PKO Festiwal Biegowy! Spotykamy się w Krynicy-Zdroju w dniach 9-11 września 2016 – zaplanowaliśmy już ponad 30 konkurencji. Obniżając koszty Waszego pobytu w Krynicy zmieniliśmy opłaty startowe do festiwalowych biegów. Z Kartą Biegacza będą one jeszcze niższe! Dajemy też możliwość spersonalizowania pakietu startowego!

Program imprezy

PKO Festiwal Biegowy w Krynicy Zdroju pozostaje najwszechstronniejszą i jedną z największych imprez biegowych w Polsce. Obejmuje ponad 30 biegów na dystansach od 300 metrów do 100 km, a łączna długość tras przekracza 300 km.

W programie imprezy znajdziecie przede wszystkim te biegi i konkurencje, które zaskarbiły już sobie Waszą sympatię i są dla wielu z Was kulminacyjnym punktem sezonu - Bieg 7 Dolin na trzech dystansach – 34, 64 i 100 km, Życiowa Dziesiątka, Koral Maraton i Półmaraton, Krynicka Mila czy biegowa etapówka Iron Run (będzie jeszcze trudniejsza). Ponownie pobiegniemy nocą, a z pomocą kijków wdrapiemy się na szczyt Jaworzyny Krynickiej. Będziemy też doskonale się bawić w Biegu Przebierańców czy Biegu z Krawatem.

Część zmian, jakie wprowadziliśmy już do programu to wydłużenie Biegu Nocnego do 7 km, minimaratonu do pełnej „piątki” oraz otwarcie dla wszystkich chętnych Biegu Kibica i Marszu Nordic Walking „Przegonić zawał”. Obniżyliśmy też dolny limit wiekowy (do 13 i do 16 lat) w części biegów, a w Iron Run – najtrudniejszej biegowej konkurencji w Polsce, skrócony został limit czasowy ultramaratonu 64 km do 10 godzin.

>> ZOBACZ PROGRAM 7. FESTIWALU BIEGOWEGO <<

Opłaty startowe

Zachowując trzy progi opłaty startowej, w dniu startu zapisów obniżyliśmy wysokość tych opłat! Nawet o 30%! Posiadacze Karty Biegacza będą mogli skorzystać z jeszcze bardziej atrakcyjnych stawek. Część biegów wciąż jest bezpłatna.

Bez względu na wybrane biegi, każdy uczestnik 7. PKO Festiwalu Biegowego musi wnieść opłatę rejestracyjną. Wynosi ona 10 zł i jest naliczana tylko raz – przy pierwszej rejestracji.

Pakiet startowy

Po raz pierwszy dajemy Wam możliwość wyboru zawartości pakietu startowego. W podstawowej wersji, którą uwzględnia opłata startowa, znajdą się numer startowy z chipem, worek biegacza, woda oraz upominki i kupony rabatowe od partnerów 7. PKO Festiwalu Biegowego.

Na życzenie możecie swój pakiet rozszerzyć. Wasz pakiet Premium może zawierać festiwalową koszulkę techniczną, chustę wielofunkcyjną, zestaw opasek na rękę z motywującymi hasłami, zawieszkę do bagażu czy maskotkę festiwalową w formie użytecznego breloka. Wszystkie z logo Festiwalu Biegów. Wybierając biegi w formularzu zgłoszeniowym możecie zaznaczyć te akcesoria i pamiątki, które interesują Was najbardziej. Niebawem pokażemy Wam wizualizacje każdej z pamiątek.

Atrakcje

Podczas 7. PKO Festiwalu Biegowego odbędą się tradycyjnie koncerty, targi EXPO oraz spotkania z mistrzami sportu i pasjonatami biegania w ramach Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze. Każdy będzie mógł też pomaszerować rekreacyjnie z kijkami. Szczegóły tych wszystkich wydarzeń będziemy zdradzać sukcesywnie na naszych stronach internetowych.

Nagrody

Pula nagród Festiwalu wynosi 450 000 złotych, nagrody finansowe przyznajemy także w kategoriach wiekowych, a nagrodą główną jest samochód osobowy, który można wygrać startując w Koral Maratonie. Nagrodę ufundowało Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”.

Plebiscyty Fundacji „Festiwal Biegów”

W Krynicy po raz trzeci rozstrzygniemy plebiscyty na Biegowe Wydarzenie Roku i Biegowego Dziennikarza Roku, a po raz drugi – na Biegową Książkę Roku.Szczegóły plebiscytów dostępne są na stronie głównej naszego portalu w dedykowanej zakładce.

Szczegóły 7. PKO Festiwalu Biegowego znajdziecie w REGULAMINIE.

Formularz rejestracyjny na 7. PKO Festiwal Biegowy: TUTAJ

Atrakcji zatem nie zabraknie i każdy kto przyjedzie do Krynicy-Zdrój na pewno znajdzie dystans dla siebie i efektywnie spędzi czas podczas wielkiego biegowego święta!

Partnerzy strategiczni 7. Festiwalu Biegowego to PKO Bank Polski, PZU, Małopolska, Miasta Krynica-Zdrój i Muszyna, Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów „Koral”, Muszynianka oraz TVP S.A.

Do zobaczenia w Krynicy!  

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce