Ambasadarzy #PLoggingTeam: Przemek Starzycki

 

Ambasadarzy #PLoggingTeam: Przemek Starzycki


Opublikowane w sob., 19/06/2021 - 15:25

Ambasadarzy PLoggingTeam: Przemek Starzycki
Przedstawiamy kolejnego Ambasadara projektu PLoggingTeam. To Przemek Starzycki. Kim jest? Jest trenerem personalnym, a przede wszystkim szczęśliwym mężem i ojcem dwóch młodych dam. Jego pasją są biegi przeszkodowe oraz biegi uliczne. Reprezentuje zespół Harpagan Beast Jaworzno w roli trenera i zawodnika.

Sport towarzyszy mu od dzieciństwa. - Dzisiaj prowadzę własne studio treningu personalnego "Choose Yourself" oraz tor sprawnościowy na terenie miasta Jaworzna - mówi Przemek Starzycki. -  Prowadzę kanał Jak trenować pl na Youtube dla osób ćwiczących w domu i zapracowanych. Nasz ambasador uczestniczy też w wielu akcjach charytatywnych na terenie swojego miasta, a jedną z nich jest Plogging.

- W 2019 r. odbyła się pierwsza akcja ploggingu zorganizowana przez siłownię Fabryka Formy. W wydarzeniu wzięło udział kilka osób i uznałem, że warto kontynuować taką akcję cyklicznie - dodaje. - Z czasem pojawiały się kolejne osoby, którym ten rodzaj aktywności fizycznej się spodobał. Prowadzę na FB grupę sympatyków Plogging Jaworzno, która z dnia na dzień jest coraz liczniejsza.

Tak jak na sali treningowej mięśnie nie urosną od razu, warto wykonywać taką aktywność systematycznie, żeby były widoczne efekty naszych działań. Im częściej, tym lepsza będzie kondycja naszego organizmu i naszej planety.

- Dużym plusem ploggingu jest to, że możemy robić to indywidualnie jak i grupowo niezależnie od naszego poziomu wytrenowania - przekonuje Przemek.-  Wystarczy uśmiech na twarzy, worek na śmieci, para rękawiczek i odrobina chęci! 

Przemek prowadzi też stronę facebookową Zwiedzanie przez bieganie, gdzie będzie też informował o działaniach ploggingowych.(FB) Fot. Piotr Krawczuk

#PLoggingTeam Biergamy dla czystej Polski

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce