Ambasador, Karol BOSY WIRUS Trojan, odzyskał Rekord Polski

 

Ambasador, Karol BOSY WIRUS Trojan, odzyskał Rekord Polski


Opublikowane w pon., 02/11/2020 - 09:14

"Już za rok matura, za rok cały..." - śpiewały "Czerwone Gitary", tak i ja powtarzałem sobie w myślach "Już za rok odzyskam Rekord Polski...". Jak pomyślałem, tak zrobiłem i po roku oraz 89 dniach, wybiegałem ponownie tytuł Rekordzisty Polski na "Najdłuższy dystans przebiegnięty boso w 24 godziny".

Wiele by pisać, ile się działo podczas startu w Selfmaker UltraPark 24h, podczas UltraPark Weekendu 2, odbywającego się w Pabianicach koło Łodzi, w ostatni weekend sierpnia bieżącego roku. Były radości, między innymi z możliwości wspólnego wyjazdu z Rodzinką, ze spotkania biegowych Znajomych, nadzieje i marzenia o osiągnięciu dobrego wyniku sportowego. Park Wolności, w którym biegaliśmy, stał się też świadkiem walki z samym sobą, z własnymi słabościami, "umierania" i "zmartwychwstawania". Potem nastąpiły chwile oczekiwania na zatwierdzenie materiału dowodowego z rekordowego startu i... dziś już mogę podzielić się z Tobą, Drogi Czytelniku, dumą z powrotu do mnie miana Rekordzisty Polski w biegu 24-godzinnym boso!

Jeśli jesteś ciekawy, co dokładnie działo się w trakcie przemierzania, w ciągu 24 godzin, prawie 1723 metrowej pętli, zapraszam Cię do lektury relacji, dostępnej pod adresem: https://bosywirus.pl/bosy-wirus-w-parku-w-pabianicach-czyli-ultrapark-weekend-2020/. Życzę Ci miłego odbioru treści :) do zobaczenia na biegowych ścieżkach...

Karol BOSY WIRUS Trojan - Ambasador Festiwalu Biegów

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce