Ambasadorzy na podium

 

Ambasadorzy na podium


Opublikowane w śr., 14/11/2012 - 15:21

Ambasadorzy Festiwalu Biegowego Anna Celińska, Izabela Zatorska i Daniel Wosik zajęli odpowiednio drugie, trzecie i pierwsze miejsce w zakończonej Montrail Lidze Biegów Górskich 2012.

Anna Celińska oprócz złota w Mistrzostwach Polski w Skyrunningu zdobyła dwa srebrne medale: w stylu alpejskim i anglosaskim oraz brąz na krótkim dystansie. Legenda Polskich biegów górskich Izabela Zatorska w tym roku wywalczyła dwa medale Mistrzostw Polski: srebro na krótkim dystansie i brąz w stylu alpejskim.

W gronie mężczyzn ligę pewnie wygrał inny Ambasador Festiwalu Biegowego, Alpejski Mistrz Polski - Daniel Wosik. Daniel nie zdobył w tym roku medalu jedynie w swej do tej pory koronnej konkurencji - stylu anglosaskim. Za to wywalczył pierwsze w swej karierze złoto w stylu alpejskim i trzy srebra na długim i krótkim dystansie oraz w biegach wysokogórskich Skyrunning.

Cała trójka przygotowuje się oczywiście do przyszłorocznych Mistrzostwa Świata w biegu górskim w stylu anglosaskim, które odbędą się w ramach IV Festiwalu Biegowego we wrześniu w Krynicy.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce