Anna Skalska

 


Anna Skalska


Kim jestem? Jestem nauczycielem wychowania fizycznego, zakręconym instruktorem fitness oraz trenerem personalnym, który nie wyobraża sobie życia bez biegania. Oprócz biegania uwielbiam każdą formę aktywności fizycznej – dzięki temu czuje, że żyję, jest to mój sposób na życie. „Dzień bez aktywności fizycznej to dzień stracony”. Taką postawą chcę zarazić każdego.

Motto życiowe: Siła i potęga tkwi w nas, gdy czegoś naprawdę pragniemy robimy wiele, by to osiągnąć, a gdy to osiągniemy jesteśmy szczęśliwi. Bieganie jest jedną z wielu rzeczy, które kocham, to sens mojego życia.

Moje rekordy życiowe:

MARATON - 3:13:35
PÓŁMARATON - 1:26:18
15 KM - 59:58
10 KM - 38:54  

Kilka zwycięstw i miejsc na podium w klasyfikacji kobiet  ;-)

Biegam, bo lubię, kocham i potrzebuję do życia. Bieganie jest częścią mnie, rezygnując z biegania zrezygnowałabym z samej siebie. Bieganie to sens mojego życia, radość, odskocznia od życia codziennego, sposób na walkę ze stresem i problemami, daje mi spokój, siłę, pozwala mi walczyć ze swoimi słabościami?

Festiwal Biegowy to sportowe przeżycie, gdzie można spotkać się z ludźmi kochającymi bieganie. Jest to czas kiedy można aktywnie spędzić weekend biegowy razem z rodziną i przyjaciółmi.

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce