Artur Rorat

 

Kim jestem?

Mam 29 lat i pochodzę z Chełma. Od dziesięciu lat mieszkam i pracuje w Lublinie. Na co dzień można spotkać mnie w sklepie Decathlon Lublin Węglin gdzie jestem Liderem Sportu Bieganie. Lokalnie związany z grupą biegaczy Chełm Biega. 

Pomagam w organizacji chełmskich biegów takich jak: Półmaraton Chełmski, Hardcorowa Kumowa, Chełmski Bieg Niepodległości, Chełmska Piwna Mila. 

Lubię i interesują mnie social media. Przy okazji zainteresowania mediami społecznościowymi prowadzę profil na Instagramie, FB oraz prowadzę swojego bloga:

Od kiedy biegam?

Regularnie od 2013 roku. 

Czym jest dla Ciebie bieganie?

Bieganie jest dla mnie w pewnym sensie codziennością. Od kilku lat bieganie to nie tylko moja główna forma aktywności fizycznej ale także główne zainteresowanie, hobby jak i praca.

Moje rekordy życiowe:

Raczej nie należę do szybkich biegaczy więc i rekordy nie należą do okazałych:

Dycha to 46 min z sekundami, półmaraton - 1h 50 min, maraton 4h 08 min.

Najdłuższy bieg to 52 km (Ultramaraton Bieszczadzki) w czasie 7 h 32 min.

Dodatkowo startowałem w triathlonie na dystansie sprintu, najlepszy wynik do tej pory to 1h 30 min. 

Festiwal Biegowy to:

Wstyd się przyznać ale zawsze było mi nie po drodze z Festiwalem Biegowym i o ile zawsze wstępnie planowałem start w jednym z biegów to nigdy nie udało mi dotrzeć do Krynicy. Teraz mam nadzieję, że Festiwal Biegowy będzie kolejną szansą na to aby znowu wystartować w biegu ultra i przeżyć kolejną ekstra przygodę. 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce