Atrakcja Festiwalu Biegowego - obejrzyj rozgrzewkę z Fit Lovers

 

Atrakcja Festiwalu Biegowego - obejrzyj rozgrzewkę z Fit Lovers


Opublikowane w pt., 10/09/2021 - 19:57

Jedną z atrakcji pierwszego dnia 12. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju była rozgrzewka z Fit Lovers, która przyciągnęła tłumy zarówno młodych, jak i nieco starszych.

Fit Lovers to dwoje zapaleńców, którzy postanowili zarażać innych ideą zdrowego, aktywnego życia. W 2014 roku Pamela Stefanowicz i Mateusz Januszek zaczęli nagrywać filmy poświęcone fitnessowi, które publikowali na łamach YouTube. W lipcu 2018 roku ich kanał przekroczył milion subskrypcji. Dzisiaj znają ich prawie wszyscy Polacy.

- Jesteśmy sportowcami z wykształcenia, doświadczenia, a przede wszystkim z zamiłowania. Od kilku lat mobilizujemy naszą milionową społeczność w social mediach, by zadbali o swoje zdrowie, sylwetkę i kondycję. Doradzamy, inspirujemy i dobrze się bawimy, bo ważne jest nie tylko to, by dbać o formę, ale też, żeby robić to bez spiny – tak mówią o sobie.

Rozgrzewka z Fit Lovers zgromadziła przed sceną w Piwnicznej tłumy. Zarówno młodzi, jak i nieco starsi wykonywali ćwiczenia, które ze sceny pokazywała Pamela Stefanowicz wraz z Mateuszem Januszkiem. Po rozgrzewce para fotografowała się z fanami i rozdawała autografy.

- Było super! Jestem fanką Fit Lovers. Udało mi się zdobyć ich autograf i zrobić sobie zdjęcie. Jestem taka szczęśliwa - powiedziała nam Milena Filipowicz.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce