Bieg 7 Dolin - Bieg VisegRun 36 km with Interreg PL-SK

Bieg 7 Dolin - Bieg VisegRun 36 km with Interreg PL-SK


Trasa / course: 36 km / 36k: (2 pkt. ITRA / 2 ITRA pts.)

Start  w Rytrze szlakiem czerwonym (GSB) przez Cyrlę, Jaworzynę Kokuszczańską, Halę Pisaną, Łabowską Halę na Runek  i w dół niebieskim do Bacówki nad Wierchomlą. Dalej czarnym szlakiem w dół  do Wierchomli Małej i drogą asfaltową w okolice kościoła w Wierchomli Wielkiej. Stąd szlakiem czerwonym lokalnym do połączenia z szlakiem żółtym z Łabowskiej Hali do Łomnicy w lewo żółtym i w okolicach kapliczki w prawo w dół drogą do centrum Łomnicy (obok szkoły) dalej w górę na grzbiet i niebieskim szlakiem na metę w Piwnicznej.

Uwaga! Po inwentaryzacji tras dla uzyskania certyfikacji punktów ITRA, została określona dokładna długość tras w Biegu 7 Dolin które wynoszą: 100 km, 61 km i 36 km, a niedzielny bieg górski - 23 km.


Mapa trasy: 


Ślady GPS GPS tracks: *.gpx 

(pobierz poprzez menu prawego przycisku myszy "Zapisz obiekt docelowy", "Zapisz plik" / please use mouse's right button menu "Save as")


Informacje odnośnie godzin odjazdu transportu (możliwego do kupienia podczas rejestracji lub dokupienia w biurze zawodów) oraz informacje dotyczące przewozu depozytów: TUTAJ


Regulamin biegu: Przejdź do regulaminu


 

Punkty ITRA / UTMB:

2 punkty ITRA / UTMB otrzymają wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg w przewidzianym limicie czasowym.

  PARTNER KONKURENCJI:

Już po raz trzeci jesteśmy partnerem Festiwalu Biegów. W ramach programu współpracy transgranicznej Interreg Polska – Słowacja, finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wspieramy przedsięwzięcia dotyczące dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, transportu oraz środowiska i edukacji. W ciągu 17 lat współpracy Polski i Słowacji zrealizowaliśmy blisko 2000 projektów o wartości ponad 400 milionów euro. W latach 2021-2027 budżet programu wyniesie blisko 130 mln euro.

 


 

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance  ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe.

Projekt współfinansowany przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji poprzez Granty Wyszehradzkie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Misją funduszu jest promowanie pomysłów na trwałą współpracę regionalną w Europie Środkowej.

 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce