Bieg 7 Dolin - Bieg VisegRun 36 km with Interreg PL- SK

Bieg 7 Dolin - Bieg VisegRun 36 km with Interreg PL- SK


Trasa / course: 36 km / 36k: (2 pkt. ITRA / 2 ITRA pts.)

Start  w Rytrze szlakiem czerwonym (GSB) przez Cyrlę, Jaworzynę Kokuszczańską, Halę Pisaną, Łabowską Halę na Runek  i w dół niebieskim do Bacówki nad Wierchomlą. Dalej czarnym szlakiem w dół  do Wierchomli Małej i drogą asfaltową w okolice kościoła w Wierchomli Wielkiej. Stąd szlakiem czerwonym lokalnym do połączenia z szlakiem żółtym z Łabowskiej Hali do Łomnicy w lewo żółtym i w okolicach kapliczki w prawo w dół drogą do centrum Łomnicy (obok szkoły) dalej w górę na grzbiet i niebieskim szlakiem na metę w Piwnicznej.

Uwaga! Po inwentaryzacji tras dla uzyskania certyfikacji punktów ITRA, została określona dokładna długość tras w Biegu 7 Dolin które wynoszą: 100 km, 61 km i 36 km, a niedzielny bieg górski - 23 km.


Mapa trasy: 


Ślady GPS GPS tracks: *.gpx 

(pobierz poprzez menu prawego przycisku myszy "Zapisz obiekt docelowy", "Zapisz plik" / please use mouse's right button menu "Save as")PARTNER KONKURENCJI:

Już po raz trzeci jesteśmy partnerem Festiwalu Biegów. W ramach programu współpracy transgranicznej Interreg Polska – Słowacja, finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wspieramy przedsięwzięcia dotyczące dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, transportu oraz środowiska i edukacji. W ciągu 17 lat współpracy Polski i Słowacji zrealizowaliśmy blisko 2000 projektów o wartości ponad 400 milionów euro. W latach 2021-2027 budżet programu wyniesie blisko 130 mln euro. 

kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce