Bieg na 61 km w promocyjnej cenie! Zapisz się już dziś i przeżyj niezapomniane emocje

 

Bieg na 61 km w promocyjnej cenie! Zapisz się już dziś i przeżyj niezapomniane emocje


Opublikowane w sob., 04/03/2023 - 12:53

Na Festiwalu Biegowym każdy biegacz spragniony emocji znajdzie odpowiedni dla siebie dystans. Wielu sportowców wybiera te krótsze, na których walczą o jak najwyższą pozycję. Nie brakuje jednak również pasjonatów, próbujących swoich sił na dłuższych trasach.

Największe wyzwanie festiwalu, biorąc pod uwagę pojedynczy bieg, stanowi 100 km. Równie wymagający jest jednak także Bieg 7 Dolin na 61 km. To odległość, którą najczęściej pokonujemy samochodem lub różnego rodzaju innymi środkami lokomocji. Podczas Festiwalu Biegowego możecie ją jednak przemierzyć o własnych siłach!

 

W ubiegłym roku najlepszy ze wszystkich biegaczy okazał się Andrzej Witek  (czas 5:08:52), drugie miejsce zajął Piotr Huzior, a trzecie Rafał Kopel. Wśród kobiet triumfowała Paulina Tracz, przed Katarzyną Winiarską i Ewą Gargas.

Jeśli chcecie wystartować podczas 14. Festiwalu Biegowego na 61 km, ale jeszcze nie ma Was na liście, to nie zwlekajcie! Od 6 do 12 marca trwa specjalna promocja. Z kodem 14FB61ZA45 zapłacicie 25 proc. mniej! Naprawdę warto z niej skorzystać. Zarejestrować możecie się TUTAJ.

Bieg na 61 km startuje w sobotę 9 września o godzinie 7 z Miasteczka Biegowego w Piwnicznej. Jego trasa wiedzie m.in. przez Eliaszówkę, Wielki Rogacz, Przehybę, Rytro, Cyrlę i Halę Łabowską. Najwyższy punkt wzniesienia to Radziejowa. Meta również zlokalizowana jest na piwniczańskim Nakle.

Jeśli zatem jeszcze nigdy nie startowaliście na takim dystansie, a uwielbiacie biegi po górach, ta trasa będzie dla Was wymarzona! Bieg 7 Dolin na 61 km zapewni niesamowite emocje i wspomnienia do końca życia. Nie może Was w tym roku zabraknąć w Piwnicznej. Będzie się działo!

(MatiP, fot.: Idea Photography)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce