Bieg Przebierańców zawsze zachwyca. Pomysłowość uczestników nie zna granic

 

Bieg Przebierańców zawsze zachwyca. Pomysłowość uczestników nie zna granic


Opublikowane w pon., 05/06/2023 - 15:56

Smerfy, czarownica, diablica, lew, żołnierze, a nawet rower… Bieg przebierańców jest najbarwniejszą konkurencją Festiwalu Biegowego. Pomysłowość uczestników nie zna granic. Aż miło patrzeć na te wszystkie kreacje!

Masa atrakcji czeka na każdego, kto pojawi się na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej. Nie może dziwić, że co roku w wydarzeniu bierze udział tak dużo osób. Każdy wyjeżdzą zawsze z uśmiechem na ustach.

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, dystansów do wyboru jest tak dużo , że nawet najbardziej wybredny zawodnik znajdzie coś dla siebie. Od biegów krótko do długodystansowych. Przekrój jest ogromny. 

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

Na tym tle najbardziej wyróżnia się Bieg Przebierańców, który w rzeczywistości jest marszem przebiegających przez Miasteczko Biegowe. Piękne stroje przypominają postaci z bajek, znane osoby, zwierzęta czy są po prostu przerobione na wersje retro.

Jednocześnie pokazują najlepiej, jak wielką kreatywność i pomysłowość mają uczestnicy festiwalu. Zwycięża oczywiście osoba, która przebrana będzie w najciekawszy sposób. 

To zawsze niezwykle barwna konkurencja. W ubiegłym roku rywalizowała tu wiedźma, lekarz, żołnierze, biedronka, pszczółka, piesek, marynarz, duchy, smerfy a nawet… rower złożony z kilku osób trzymających poszczególne jego elementy. Obserwujący to wydarzenie nie mogli się nadziwić, jak wiele różnych bajkowych postaci pojawiło się w tym samym momencie w Miasteczku Biegowym.

Ty również możesz przygotować niesamowity strój i zaprezentować się na Festiwalu Biegowym w Piwnicznej! Zarejestruj się już dziś TUTAJ. Na tym wydarzeniu dzieje się tak dużo, że po prostu nie może Cię zabraknąć! (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Tomasz Szwajkowski)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce