Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Już 4 000 głosów. Kto zebrał najwięcej?

 

Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Już 4 000 głosów. Kto zebrał najwięcej?


Opublikowane w śr., 18/02/2015 - 10:43

Do dziś zgłoszono już ponad 40 biegów i 20 dziennikarzy biegowych, na których oddano już blisko 4 000 głosów.

To właśnie biegacze i czytelnicy mają wpływ na to kto zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku. To także Państwo decydują, kto znajdzie się wśród nominowanych. Uczestniczyliście w imprezie biegowej, która Waszym zdanie zasługuje na uznanie i wspominacie ją z sympatią? Wystarczy zgłosić ją w naszym plebiscycie i zagłosować TUTAJ.

Spośród wszystkich głosujących rozlosujemy 15 nagród rzeczowych o wartości 500 zł.

Grono nominowanych to biegi z całej Polski. Wśród ponad 40 do tej pory zgłoszonych kandydatów znalazły się biegi górskie, kameralne imprezy lokalne, imprezy charytatywne czy imprezy przyciągające tysiące uczestników. Nie zabrakło również cyklów weekendowych, biegania rodzinnego, biegania mikołajkowego i noworocznego. Wszyscy walczą o jeden tytuł i nagrodę finansową.

W pierwszej dziesiątce plebiscytu (stan na dzień 18 lutego) znajdują się m.in. biegi charytatywne IV Bieg Charytatywny Wybiegaj Sprawność i Bieg Serca Fundacji Spartanie Dzieciom, cykl parkrun Polska, Bieg Niepodległości w Gdyni czy Bieg po Moczkę i Makówki. Jak widać, każdy, nawet najmniejszy bieg ma szansę na zwycięstwo. Sytuacja zmienia się dynamicznie, uczestnicy codziennie oddają głosy na wybrane przez nich wydarzenie.

Druga edycja plebiscytu „Biegowe Wydarzenie Roku” to nagroda dla organizatora biegu lub cyklu biegów, odbywających się w okresie od 1 sierpnia 2014 do 31 lipca 2015 r. Kandydatury do nagrody można zgłaszać do 31 lipca 2015 r. Zgodnie z regulaminem konkursu, na wszystkie, do 9 września do godziny 12.00, będą głosować czytelnicy portalu.

Zwycięska impreza otrzyma tytuł Biegowego Wydarzenia Roku oraz nagrodę o wartości 150 000 zł z której co najmniej 100 000 zł zostanie wypłacone w gotówce.


Druga edycja plebiscytu Biegowy Dziennikarz Roku to nagroda, którą zostanie uhonorowana osoba, za tekst lub cykl tekstów opublikowanych w mediach drukowanych i elektronicznych, za prowadzenie bloga, program telewizyjny lub audycję radiową poświęconą bieganiu. Zwycięzca głosowania czytelników portalu www.FestiwalBiegow.pl otrzyma nagrodę 30 000 złotych.

W gronie najlepszych dziennikarzy plebiscytu (stan na dzień 18 lutego) znajdują się nazwiska, które mówią same za siebie. Jacek Fedorowicz znakomity felietonista Runner’s World, Jerzy Skarzyński doświadczony trener i autor wielu książek o bieganiu, Beata Sadowska dziennikarka i pasjonatka biegania czy Mateusz Jasiński reprezentant młodszego biegowego, blogerskiego i dziennikarskiego pokolenia. Wszystkie te osobistości znajdują się w ścisłej czołówce plebiscytu na Biegowego Dziennikarza Roku. Oczywiście, podobnie jak z Biegowym Wydarzeniem, sytuacja ta może jeszcze ulec zmianie, a wpływ na jej przebieg mają właśnie Państwo.

Wśród głosujących w plebiscycie na Biegowego Dziennikarza Roku rozlosujemy 15 nagród rzeczowych o wartości 500 zł.

Wręczenie obu nagród: Biegowego Wydarzenia Roku i Biegowego Dziennikarza Roku nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu Biegowego czyli  11 września 2015 r. w Krynicy-Zdrój.

Partnerem plebiscytów jest firma PZU.

PZU od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce