Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Rusza druga edycja konkursów!

 

Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Rusza druga edycja konkursów!


Opublikowane w czw., 30/10/2014 - 12:54

Zgłoszenia:


Biegowe Wydarzenie Roku: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Biegowy Dziennikarz Roku: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Więcej czasu na zgłaszanie kandydatów i głosowanie, wyższe nagrody dla laureatów i jeszcze ciekawsze nagrody dla uczestników – tak w skrócie prezetnuje się druga odsłona plebiscytów FestiwalBiegów.pl i PZU na Biegowe Wydarzenie Roku i Biegowego Dziennikarza Roku. Startujemy już dziś!

Oddajemy w Wasze ręce formularz zgłoszeniowy do konkursów.  Zgłaszając swoich faworytów w konkursie na Biegowe Wydarzenie Roku będziecie mogli wybierać spośród imprez i cykli odbywających się w terminie sierpień 2014 r. - lipiec 2015 r. Kandydatów do konkursu Biegowy Dziennikarz Roku będzie można szukać ponownie w mediach tradycyjnych – prasa, radio, telewizja, jak i internetowych czy społecznościowych, wskazując te efekty ich pracy, które doceniacie.

Każda osoba może zgłosić do plebiscytów tylko 1 wydarzenie biegowe oraz dowolną liczbę dziennikarzy lub blogerów. Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane, a kandydatury w nich wskazane muszą wyrazić zgodę na udział w naszych plebiscytach.

Po otrzymaniu, sprawdzeniu i zatwierdzeniu przez organizatorów pierwszych zgłoszonych biegów oraz dziennikarzy i blogerów, oddamy w wasze ręce formularz do głosowania internetowego oraz numer systemu SMS, na który będzie można przesyłać swoje głosy. Tak, to nie pomyłka – zgłaszając wydarzenie czy dzienikarza do naszych plebiscytów, już kilka dni później będziecie mogli oddać na nie/niego swój głos! Kolejne imprezy i osoby będą dołączały do głosowania sukcesywnie, wraz z terminem zakończenia oraz przesyłanymi złoszeniami (te będą przyjmowane do końca lipca 2015).

Głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12:00. Wyniki plebicytów ogłosimy podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się w dniu 11 września w Krynicy-Zdrój.

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015, zostanie uhnorowany nagrodą w wysokości 150 000 zł, z czego co najmniej 100 000 zł zostanie wypłacone w gotówce. Dziennikarz lub bloger, który otrzyma tytuł Biegowego Dziennikarza Roku, zostanie wyróżniony nagrodą w wysokości 30 000 zł.

Wśród wszystkich uczestników plebiscytów – zgłaszajacych kandydatów i głosjących – rozlosujemy 30 nagród rzeczowych o wartości 500 zł.

Pierwszymi laureatami naszych plebiscytów zostali w 2014 roku - XI Półmaraton Mikołajów w Toruniu oraz Krzysztof Bartkiewicz, bloger w portalu MaratonyPolskie.pl. Tytuły oraz nagrody – 100 000 zł dla imprezy oraz 30 000 zł dla dziennikarza – wręczyliśmy 5 września 2014 roku podczas Gali 5. PZU Festialu Biegowego.

Nasza wideorelacja z Gali:

– Forma promocji i honorowania najlepszych biegów oraz osób upowszehcniających wiedzę i promujących bieganie w Polsce, zaproponowana przez nas w ubiegłym roku spotkała się z ogromnym zainteresowaniem środowiska biegowego. Potwierdza to liczba ponad 22 000 głosów oddanych w pierwszej eydcji naszych plebiscytów, a także niezliczone ilości e-maili czy telefonów dotyczacych głosowania czy kandydatów, które otrzymaliśmy w trakcie konkursów. W kolejnej edycji chcemy jeszcze mocniej zaakcentować pracę, a szczególnie jej efekty, tych wszystkich osób, dzięki którym możemy realizować swoją biegową pasję – wyjaśnia Zygmunt Berdychowski, inicjator Festiwalu Biegowego i Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdrój.

– Dlatego zapraszam do naszych konkursów wszystkich biegaczy, organizatorów wydarzeń biegowych, osoby związane z biegami zawodowo i hobbystycznie. Wskażmy całej biegowej Polsce te wydarzenia i postaci, które cenimy i wspominamy z sympatią, wzruszeniem. I nagrodźmy je za to, co dla nas robią – zachęca Zygmunt Berdychowski.


Regulaminy konkursów:

Biegowe Wydarzenie Roku: POBIERZ

Biegowy Dziennikarz Roku: POBIERZ


Formularze zgłoszeniowe kandydatów do konkursów:

Biegowe Wydarzenie Roku: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Biegowy Dziennikarz Roku: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Szczegółowe informacje o konkursach, w tym opisy i sylwetki kandydatów, będziemy publikować w specjalnej sekcji, którą znajdziecie na głownej stronie naszego portalu. Polecamy i zapraszamy!


Partnerem plebiscytów na Biegowe Wydarzenie Roku i Biegowego Dziennikarza Roku jest PZU.

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Maraton i Półmaraton Warszawski, Cracovia Półmaraton Królewski czy Tatrzański Bieg pod Górę.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce