Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Vouchery = sprzęt sportowy

 

Biegowe Wydarzenie i Dziennikarz Roku: Vouchery = sprzęt sportowy


Opublikowane w czw., 21/08/2014 - 13:24

Głosujesz w naszych plebiscytach? Masz szansę na wygranie voucherów na sprzęt sportowy. Do waszej dyspozycji będzie pełna oferta sklepów internetowych marek Under Armour i Brubeck.

Jest z czego wybierać – biegowe buty, koszulki, spodenki, czapeczki, kominy i bandamki, plecaki, opaski, torby, bluzy, kurki, skarpetki, biustonosze, bielizna termoaktywna. I wszystko to, co znajdziecie na stronach www.mmsport.com.pl...

... oraz www.brubeck.pl

Co ciekawe, będziecie mogli wybierać także spośród sprzętu do innych dyscyplin sportowych (np. rękawiczki do futbolu amerykańskiego), odzieży casualowej (skórzane paski do spodni, koszulki polo) czy specjalistycznej (np. do jazdy na motocyklu).

Wśród wszystkich uczestników plebiscytów rozlosujemy 40 voucherów o wartości 500 zł każdy. Oddając głos w plebiscytach już teraz możecie zaplanować, co chcielibyście otrzymać w nagrodę. Wybór należy do Was!

W głosowaniu na Biegowe Wydarzenie Roku bierze udział 171 imprez, Biegowego Dziennikarza Roku wybieramy spośród 49 kandydatur. Wszystkie biegi i redaktorów/blogerów zgłosiliście wiosną tego roku w pierwszym etapie konkursu, a sami bohaterowie wyrazili chęć uczestnictwa w plebiscytach.

Głosować można przez internet lub sms-em (więcej szczegółów po kliknięciu poniższej grafiki), do 3 września do godz. 12:00. Zapraszamy do zabawy!

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce