Biegowe Wydarzenie Roku: Można zgłaszać i głosować na więcej imprez!

 

Biegowe Wydarzenie Roku: Można zgłaszać i głosować na więcej imprez!


Opublikowane w śr., 10/12/2014 - 13:01

Przychylamy się do waszych próśb i argumentów, które spłynęły do nas po rozpoczęciu głosowania w plebiscycie na Biegowe Wydarzenie Roku. Od teraz każdy może zgłosić do plebiscytu dowolną liczbę imprez czy cykli biegowych i poprzeć te zgłoszenia swoim głosem. Warunek jest jeden – każdą z imprez można poprzeć tylko raz w danym kanale głosowania.

Pisaliście do nas, że przyjęta na ten rok formuła plebiscytu skłania Was do oczekiwania z oddaniem swojego głosu na zakończenie etapu przyjmowania zgłoszeń. I że nie możecie podziękować za dobrze wykonaną pracę organizatorom wszystkich imprez, w których bierzecie udział w okresie, który obejmuje nasz plebiscyt.

„W tym roku brałem udział w co najmniej trzech biegach, które zasłużyły na nagrodę w waszym konkursie. Ale muszę wybrać tylko jedną. A najlepiej poczekać do końca lipca, bo może tych imprez będzie pięć czy dziesięć” – pisał do nas Adam. „Dlaczego mogę zgłosić tylko 1 imprezę, skoro o tytuły powinny ubiegać się - moim zdaniem - trzy, cztery? Kilka z nich nie zostało jeszcze dodanych do głosowania, ale ja nie mogę tego już tego zrobić...” - wskazywała p. Anna.

Otrzymaliśmy wiele podobnych głosów. Dlatego reagujemy.

Od teraz każdy z uczestników konkursu może oddać swój głos poparcia na dowolną liczbę imprez. Każde z wydarzeń może poprzeć maksymalnie jednym głosem internetowym i jednym głosem SMS-owym (system zapisów uruchomimy do 15 grudnia).

Biegowym Wydarzeniem Roku zostanie to wydarzenie, które uzyska najwięcej głosów – tu nie zmienia się nic.

Regulaminy i dotychczasowe nasze publikacje dotyczące plebiscytu na Biegowe Wydarzenie Roku zostały zaktualizowane. Zachęcamy do zgłaszania swoich faworytów i... głosowania!

Głosowanie na Biegowe Wydarzenie Roku w edycji 2014/15 potrwa do 9 września 2015 r. do godz. 12:00. Wyniki plebiscytu ogłosimy 11 września podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce