Biegowy Dziennikarz Roku: 65 kandydatów do nagrody, wkrótce głosowanie

 

Biegowy Dziennikarz Roku: 65 kandydatów do nagrody, wkrótce głosowanie


Opublikowane w śr., 21/05/2014 - 15:55

Wśród kandydatów zgłoszonych przez Was do wyróżnienia, znaleźli się redaktorzy branżowych gazet i magazynów, portali internetowych i stron hobbystycznych (blogów biegowych), a także dziennikarze radiowi i telewizyjni zajmujący się w swojej codziennej pracy redakcyjnej tematyką biegową i biegami.

Zgodnie z regulaminem konkursu, spośród wszystkich zgłoszeń kapituła konkursu wyłoni 10 kandydatów, które wezmą udział w głosowaniu internetowym i sms-owym. Kapituła zbierze się w najbliższych dniach. Głosowanie ruszy 1 czerwca i potrwa do 3 września.

Z jednego numeru telefonu oraz adresu e-mail będzie można tylko 1 głos na swojego faworyta. Oddane głosy będą weryfikowane. Do 30 maja podamy numer telefonu, pod który będzie można wysyłać SMS-y, a także koszt wiadomości z głosem.

Wśród głosujących rozlosujemy 20 voucherów na zakupy w sklepie internetowym, każdy o wartości 500 zł.

Wyniki konkursu „Biegowy Dziennikarz Roku” zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali V Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój, która odbędzie się pierwszego dnia Festiwalu, tj. 5 września. Zwycięzca konkursu otrzyma dyplom oraz nagrodę finansową w wysokości 30 000 zł.

Partnerem konkursu jest PZU.

Firma od lat poprzez ofertę produktową i liczne działania prewencyjne i sponsoringowe zabezpiecza zdrowie i życie Polaków. Zaangażowanie w kolejne wydarzenie biegowe wynika z chęci zaadresowania tematu zdrowia i profilaktyki do jak najszerszego grona Polaków. Co roku PZU przekazuje miliony złotych na projekty profilaktyki zdrowotnej i promocji zdrowego trybu życia. Jest już obecne przy takich wydarzeniach jak Łódź Maraton „Dbam o Zdrowie” czy Maraton i Półmaraton Warszawski.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce