To był ostatni sobotni akt festiwalu. Za nami Nocny Bieg Rodzinny

 

To był ostatni sobotni akt festiwalu. Za nami Nocny Bieg Rodzinny


Opublikowane w sob., 10/09/2022 - 21:44

 

Sobota jest drugim dniem 13. Festiwalu Biegowego. W Piwnicznej panuje świetna atmosfera, a biegi dostarczają wielu emocji. Miasteczko Biegowe jest pełne pozytywnej energii przekazywanej przez osoby, które przyjechały tutaj, by uczestniczyć w tym wielkim sportowym święcie.

Na zakończenie sobotniego biegania zaplanowany został Nocny Bieg Rodzinny. Uczestnicy mieli do pokonania trasę ulicami Piwnicznej, której łączna długość wynosiła 5 km. Jak nazwa wskazuje, dedykowany był rodzinom i początkującym adeptom biegania.

Już przed startem wszyscy zawodnicy byli naładowani pozytywną energią. Ostatecznie, do mety jako pierwszy do mety dotarł Tomasz Janusz. Wśród kobiet ponownie zwyciężyła Paulina Surówka. - Cieszę się, że udało się wygrać. Wracam po pięciu latach na Festiwal Biegowy. Obiekty, które tutaj powstały są super. Rywalizacja była ciężka, momentami nic nie było widać. Kolega cały czas deptał mi po pietach więc łatwo nie było. Udało się utrzymać prowadzenie. Na koniec miałem zostawionych dużo sił – powiedział. Więcej w materiale filmowym. (MP, fot.: MP, wideo: MP)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce