Coraz więcej wystawców w Strefie Expo Festiwalu Biegowego

 

Coraz więcej wystawców w Strefie Expo Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 09/08/2021 - 20:57

Miasteczko Biegowe na Nakle 12. Festiwalu Biegowego w PiwnicznejW jednym, choć ogromnym, namiocie nie udało się pomieścić wszystkich stoisk wystawców. Strefa Expo 12. Festiwalu Biegowego zajmie więc powierzchnię w dwóch. Oferty Expo szukajcie w pobliżu rejestracji uczestników oraz wydawania koszulek finiszera oraz w drugim namiocie, gdzie wydawane będą pakiety startowe.

Podczas Festiwalu swe produkty zaprezentuje ponad 50 wystawców i wszystko wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej. Wiele firm na Festiwal Biegowy przyjeżdża kolejny raz, część będzie z nami po raz pierwszy. A wszystkich dotąd potwierdzonych możecie zobaczyć w tym - na bieżąco uzupełnianym zestawieniu.

  • Ponad 200 000 osób odwiedziło dotychczas Targi Festiwalu Biegowego
  • Ponad 650 wystawców (firm) dotychczas zaprezentowało swoją ofertę
  • 80 proc. zwiedzających to sportowcy i biegacze
  • Ponad milion osób odwiedzających w ciągu roku stronę internetową Festiwalu Biegowego
  • Ponad 30 000 osób otrzymuje newsletter z ofertą festiwalową i targową
  • 41 000 osób lubi nasz profil na Facebooku, a ponad 3 500 na Instagramie 

Podczas Festiwalu Biegowego odbędzie się wiele spotkań i prezentacji. Polecamy zwłaszcza udział w Forum Sport, Zdrowie, Pieniądze, w którym spotkacie wiele znanych osób. Uczestnicy Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju będą też świadkami wielu wydarzeń odbywających się w tym samym czasie, choćby Festiwalu Lachów i Górali, czy Sądeckich Targów Książki. Miasteczko Biegowe na Nakle stanie się miejscem tętniącym życiem. Musisz tu być od 10 do 12 września! (t.kowalski@festiwalbiegow.pl) Fot. FB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce