To on czuwał nad regulaminem: Feliks Piwowar sędzia główny Festiwalu Biegowego

 

To on czuwał nad regulaminem: Feliks Piwowar sędzia główny Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 20/09/2021 - 13:32

Festiwal Biegowy nie mógłby się odbyć, gdyby nie praca i zaangażowanie wielu osób. Nad dbałością o przestrzeganie wyznaczonych przepisów czuwał sędzia główny – Feliks Piwowar. Porozmawialiśmy z nim o tegorocznej edycji.

12. Festiwal Biegowy przeszedł już do historii. Impreza była niezwykle udana o czym najlepiej świadczą wypowiedzi zadowolonych uczestników. Wszyscy zgodnie podkreślają, że było to wyjątkowe wydarzenie. Nie mogłoby się odbyć, gdyby nie praca i zaangażowanie wielu osób. Spikerzy, dyrektor, osoby od spraw technicznych, sędziowie. To oni czuwali nad przestrzeganiem biegowych przepisów.

Sędzią głównym 12. Festiwali Biegowego był Feliks Piwowar. Po zakończeniu imprezy zapytaliśmy go m.in. jak ocenia tegoroczną edycję.

– Było bardzo ciekawie. W porównaniu do poprzednich lat, Festiwal stał się dużym wyzwaniem, bo odbywał się w nowym miejscu. Atmosfera była jednak świetna. Dopisała też pogoda i frekwencja. Wszystko się udało – odpowiada.

Cała rozmowa z sędzią głównym, w której opowiada m.in. o swoich obowiązkach na Festiwalu - w materiale filmowym. (MP) Wideo Krzyszof Stachura

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce