Darmowe noclegi w Piwnicznej dla uczestników 12. Festiwalu Biegowego

 

Darmowe noclegi w Piwnicznej dla uczestników 12. Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 06/09/2021 - 22:02

Hala sportowa w Piwnicznej-Zdroju

Bam! Jeżeli zastanawiasz się nad startem w 12. Festiwalu Biegowym, a nie możesz znaleźć miejsca noclegowego, ta informacja jest właśnie dla Ciebie. Organizatorzy udostępnili przestrzeń noclegową w hali widowisko-sportowej w Piwnicznej. To 800 metrów kwadratowych!

Miasto i Gmina Piwniczna-Zdrój wspólnie z Festiwalem Biegowym udostępnia te miejsca noclegowe z możliwością skorzystania z węzła sanitarnego. Sam nocleg jest bezpłatny, natomiast opłata w kwocie 20 zł od każdego uczestnika za jedną noc pokrywa koszt mediów i utrzymania porządku.

Organizator - ISW zapewni chętnym skierowanie na nocleg, na podstawie którego gospodarz obiektu będzie przyjmował chętnych

Nocleg jest możliwy w godzinach 19 - 7 z piątku na sobotę i w godz. 19 - 7 z soboty na niedzielę. Należy bezwzględnie przestrzegać godzin korzystania z hali sportowej oraz stosować się do regulaminu, który będzie udostępniony na terenie obiektu. Poza tymi godzinami w obiekcie będą odbywały się inne wydarzenia sportowe - stąd ważne jest stosowanie się do podanych godzin.

Organizator nie odpowiada za sprzęt pozostawiony w miejscu noclegu. Skierowanie nie upoważnia do korzystania z miejsc parkingowych w obrębie hali, bowiem te miejsca parkingowe zostały wyłączone przez organizatora z przeznaczeniem na pojazdy wystawców.

Zgłoś się do organizatorów 12. Festiwalu Biegowego i zarezerwuj miejsce. Liczba miejsc jest ograniczona. (PK) Fot. PB

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce