Możesz zostać Ambasadorem Festiwalu Biegowego

 

Możesz zostać Ambasadorem Festiwalu Biegowego


Opublikowane w pon., 21/02/2022 - 20:10

Festiwal Biegowy, to wyjątkowa impreza, która gromadzi tłumy osób z całej Polski. W tym roku odbędzie się już po raz 13. Przez trzy dni Piwniczna będzie ponownie biegową stolicą Polski. Szykują się niezapomniane emocje.

Impreza docelowa wraz z całą masą innych rozrywek (expo, strefą aktywności, strefą dla dzieci czy spotkaniami z najlepszymi sportowcami) to jednak nie jedyne atrakcje.

Portal festiwalbiegow.pl, PLogging Team Biegamy dla Czystej Polski, Klaster Aktywnej Turystyki, wolontariat sportowy, organizacja punktów serwisowych na partnerskich imprezach biegowych, projekt VisegRUN: Connecting V4 Nations through Sport i wiele innych… Wszystko to Fundacja „Festiwal Biegów” realizuje przy wsparciu Ambasadorów Festiwalu Biegowego. Wy również możecie nimi zostać. 

I pewnie pomyślicie teraz, że to nie dla Was, bo wymagania będą za duże. Nic bardziej mylnego! Po dwóch latach wracamy z naborem ambasadorskim, który zawieszony był przez pandemie. Jeśli tylko kochacie biegi, to jesteście wręcz stworzeni do tej funkcji. Jako Ambasadorzy Festiwalu Biegowego, możecie się w tym sporcie realizować jeszcze bardziej.

Co konkretnie będzie należało do Waszych zadań?

  • Współtworzenie tekstów na portal www.FestiwalBiegow.pl, Przygotowywanie zapowiedzi, relacji i galerii zdjęć z imprez biegowych, w których uczestniczą;
  • Prowadzenie zapisów na Festiwal Biegowy (z dedykowanym rabatem);
  • Organizacja stoisk informacyjno-promocyjnych w swoich miejscowościach i całym kraju;
  • Kolportorowanie materiałów informacyjnych dotyczących biegów w Piwnicznej w Krynicy i projektów realizowanych przez Fundację „Festiwal Biegów”;
  • Promocja Festiwalu Biegowego w social mediach.
  • Wsparcie organizacyjne wydarzenia (od etapu koncepcji po realizacje)

Oczywiście korzyści, poza dumą z reprezentowania największego wydarzenia biegowego w Polsce, jest znacznie więcej. Każdy Ambasador otrzymuje specjalny pakiet ambasadorski. Za swoją aktywność zdobywa punkty i dostaje nagrody. Ponadto ambasadorzy przede wszystkim: 

  • tworzą niesamowitą grupę osób o wspólnych zainteresowaniach, to „biegowa rodzina”
  • prowadzą własne blogi startowe w portalu www.FestiwalBiegow.pl i promują własne przedsięwzięcia na łamach tego serwisu
  • otrzymują nagrody finansowe i rzeczowe od Fundacji „Festiwal Biegów” w ramach różnych wyzwań

Obecnie prawdziwych biegowych „zajawkowiczów”, będących Ambasadorami Festiwalu Biegowego jest około 150. Chcesz zostać jednym z nich? Dołącz już dziś. Wyślij wypełniony formularz online, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nabór trwa do 8 kwietnia 2022 roku. Nie czekaj, zgłoś się już teraz i dołącz do wspaniałej grupy osób. Naprawdę warto!

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce